Jak i gdzie uczymy?


Jak uczymy? Fachowo i efektywnie!

Dlaczego nasza szkoła jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Dlatego, że zależy nam na Twoich oczekiwaniach. Twoje cele i założenia są dla nas ważne. Nie tylko pomożemy Ci dobrać odpowiedni kurs, ale dzięki temu, że potrafimy słuchać - dobierzemy Tobie, takiego lektora z którym nauka będzie przyjemnością. Nasi lektorzy to osoby pełne pasji do nauczania i dzielenia się swoja wiedzą. Zaangażowani w 200%. 

Uczymy zarówno dorosłych jak i dzieci. Dzięki indywidualnym lekcjom jesteśmy w stanie skupić się maksymalnie na Twoich potrzebach, czasami także małych brakach, nad którymi trzeba dłużej popracować. U nas nie czujesz presji podążania za innymi w losowo utworzonej grupie i potakiwania, że wszystko jest zrozumiałe, kiedy tak naprawdę coś jest niejasne. Jesteśmy po to by nauczyć Ciebie, właśnie Ciebie! 

Nauczamy języków na wielu płaszczyznach, w zależności od tego na czym chcesz się skupić. Konwersacje, język biznesowy, medyczny, specjalistyczny nie stanowi dla nas żadnego problemu. 

Bardzo ważna jest dla nas metodyka. Sam sposób prowadzenia lekcji jest indywidualny i dopasowany zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Wydaje Ci się, że Twoje dziecko nie poradzi sobie na zajęciach? Daj szanse naszym lektorom i przekonaj się jak wiele maluszek już w wieku nawet 3 lat, może się nauczyć przez „zabawę”.

 

Gdzie uczymy? Gdzie tylko zechcesz!

Uczymy tam gdzie czujesz się najlepiej. Z racji tego, że prowadzimy kursy zarówno dla osób indywidulanych jak i biznesowe, lekcje możemy poprowadzić u Ciebie w domu jak i w firmie. Mamy także trzecie rozwiązanie. W naszym oddziale przy ul. Gdańskiej 60, do dyspozycji jest bardzo dobrze wyposażona salka lekcyjna. Jeżeli nie mieszkasz w Bydgoszczy, ale w okolicy – także zachęcamy do kontaktu. Prowadzimy kursy w Niemczu, Osielsku, Białych Błotach, Kruszynie Krajeńskim oraz innych ościennych miejscowościach. 

Maszy pytanie? Zadzwoń: 601-641-961. Jesteśmy tu dla Ciebie. 

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji