Oferta kursów językowych

Kursy językowe — Bydgoszcz wybiera szkołę Moose

Moose to centrum języków obcych, które od 25 lat prowadzi naukę na najwyższym poziomie. To możliwe dzięki naszym lektorom (obecnie zatrudniamy ich ponad 1000 w całej Polsce!). Często są to absolwenci renomowanych uczelni, którzy wiedzą, jak efektywnie prowadzić zajęcia i z zaangażowaniem oraz pasją przekazują swoją wiedzę. Dzięki temu możemy skutecznie uczyć języków obcych na każdym poziomie zaawansowania. Aby ułatwić naszym klientom wybór idealnego rozwiązania, przygotowaliśmy różne rodzaje kursów, które odpowiadają na zróżnicowane potrzeby.

Przykładowo, kilka osób zainteresowanych nauką tego samego języka (wybierających np. kurs niemieckiego w Moose Bydgoszcz) może mieć różne oczekiwania wobec zajęć. Niektórzy chcą nauczyć się podstawowych zwrotów przed wyjazdem za granicę, inni — opanować elementy potrzebne w szkole czy na studiach, a niektórzy kursanci wybierają naukę słownictwa charakterystycznego dla danej branży. Zdarza się także, że nasi kursanci to kilkuletnie dzieci — szczególnie wymagający mali klienci — którzy oczekują nauki poprzez angażujące gry i zabawy. To oczywiste, że jeden kurs języka niemieckiego w Moose Bydgoszcz nie spełniłby tak zróżnicowanych potrzeb. Dlatego od lat kształcimy naszych kursantów w trybie indywidualnym, proponując różne formy kursów.

Kursy językowe w Bydgoszczy — który wybierzesz?

Nasza szkoła oferuje naukę różnych języków, m.in. angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców czy niemieckiego. Dzięki współpracy z naszymi lektorami masz szansę podnieść swoje kwalifikacje i znaleźć ciekawą, dobrze płatną pracę — umiejętność posługiwania się językami obcymi jest coraz częściej poszukiwana na rynku pracy. Nauka języków (np. kurs angielskiego w Moose Bydgoszcz) to także dobry pomysł, jeśli marzysz o zagranicznych podróżach lub planujesz wyjazd za granicę w celach zarobkowych. To także znakomity pomysł na rozwój osobisty — dla wielu naszych kursantów języki obce stały się pasją i sposobem na życie!

Planując naukę w Moose Bydgoszcz, masz aż sześć rodzajów kursów do wyboru, dzięki czemu z pewnością znajdziesz taką, która w pełni odpowiada Twoim potrzebom. Naszym uczniom proponujemy:

MooseKids - kurs dla dzieci — już maluchy od 4. roku życia mogą brać udział w zajęciach z naszymi lektorami! Energia i ciekawość świata pozwalają im zdobywać nowe umiejętności pod okiem doświadczonych opiekunów. Lektorzy prowadzący kursy dla dzieci mają wykształcenie pedagogiczne, dzięki któremu potrafią przygotować interesujące i angażujące zajęcia dla maluchów. Rodzice z pewnością docenią możliwość dojazdu lektora do domu klienta — dzięki temu nie będą musieli martwić się dowozem dziecka i odbiorem z zajęć — to dobry sposób na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy.

Kurs dla klientów indywidualnych — najbardziej powszechny tryb nauki dla osób prywatnych. Możemy nauczyć Cię języka od podstaw albo rozpocząć naukę od etapu, na którym ją przerwałeś. Zajęcia „jeden na jeden” z lektorem pozwolą szybko zobaczyć efekty i będą w pełni dopasowane do Ciebie. Unikniesz presji nadążania za grupą lub frustrującego powtarzania doskonale Ci znanych zagadnień.

Kurs dla biznesu — jest skierowany do przedsiębiorców, którzy chcą np. podszkolić specyficzne słownictwo charakterystyczne dla ich branży. To doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm, a także osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które wiedzą, że dynamiczny rynek wymaga nieustannego kształcenia.

Kurs dla korporacji — to oferta dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, którzy chcą podnieść swoje umiejętności lub kwalifikacje pracowników. Stanowi doskonałą inwestycję w firmę i jest niezawodny, jeśli firma planuje zagraniczne kontrakty lub działania na zagranicznych rynkach.

Kurs dla VIP — powstał z myślą o osobach, którym zależy na szczególnym komforcie nauki. Nasi uczniowie VIP otrzymują personalnego doradcę, który pomaga podejmować decyzje podczas trwania kursu. Dodatkowo mają możliwość nauki języka biznesowego lub słownictwa technicznego, czyli specjalistycznego słownictwa niezbędnego w pracy na wysokich szczeblach.

Kurs przez Skype’a — marzy Ci się np. kurs języka niemieckiego, ale często opuszczasz Bydgoszcz? Zajęcia prowadzone przez internet pozwolą Ci na szybki rozwój umiejętności i pozostawiają dużą swobodę. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które często podróżują lub przebywają na wyjazdach służbowych, dla ludzi, którzy cenią sobie wygodę lub mają wypełniony grafik, a także dla osób niepełnosprawnych, dla których dojazd na zajęcia mógłby być problematyczny. Z Moose nauka jest możliwa wszędzie tam, gdzie zechcesz — wystarczy podłączenie do internetu.

Korepetycje dla uczniów i studentów, którzy chcą poprawić swoje wyniki w nauce lub przygotować się do dowolnego egzaminu językowego (ósmoklasisty, maturalnego, ale także FCE, CAE, ZD etc.)

Jeśli masz pytania, chcesz uzyskać więcej informacji lub umówić się na pierwsze zajęcia i wreszcie zacząć się rozwijać — kliknij zakładkę Kontakt i napisz lub zadzwoń do naszego oddziału Moose Bydgoszcz. Z chęcią pomożemy w wyborze i rozpoczniemy wspólną naukę.