Korepetycje z hiszpańskiego w Bydgoszczy


Marzy Ci się nauka języka hiszpańskiego? Chcesz zdobyć nową, wartościową umiejętność, która pozwoli Ci wykonywać ciekawszą pracę? Pragniesz poznawać świat i inne kultury, zwiedzać i podróżować? A może ważny jest dla Ciebie wynik egzaminów z języka hiszpańskiego? Pod okiem naszych lektorów zrealizujesz swoje cele. W końcu - Bydgoszcz wybiera Mose!

Szkoła hiszpańskiego na miarę Twoich potrzeb

Są różne szkoły językowe w Bydgoszczy. I jest Moose - placówka, w której nauka języka hiszpańskiego przebiega dokładnie według Twoich potrzeb i oczekiwań. Decydując się na zajęcia z naszym lektorem, masz do wyboru hiszpański od podstaw i zajęcia zaawansowane. Lekcje mogą trwać 60-90 minut. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe dla grup przyjaciół lub współpracowników (2-10 osób).

Dużym zainteresowaniem cieszą się korepetycje z hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży. Takie zajęcia pozwalają powtórzyć materiał, poświęcić więcej czasu zagadnieniom sprawiającym kłopot oraz przećwiczyć wymowę. Na korepetycje decydują się także uczniowie, którzy chcą zdać egzaminy językowe na najwyższym poziomie.

Nasi klienci bardzo cenią możliwość dojazdu lektora do domu klienta. To udogodnienie jest bezpłatne na terenie miast, w których działają nasze szkoły, jednak w przypadku dalszego lub utrudnionego dojazdu zastrzegamy sobie prawo do doliczenia dodatkowej opłaty. Nauka w domu ułatwia koncentrację, a także pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, więc jest świetnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób.

Lektorzy ze szkoły językowej Moose prowadzą także zajęcia językowe zdalne. Kursy lub korepetycje z hiszpańskiego mogą odbywać się za pośrednictwem Skypa lub innego internetowego komunikatora. Dzięki temu osoby z wypełnionym grafikiem lub te, które często podróżują, mogą regularnie uczyć się pod okiem najlepszych lektorów i rozwijać swoje umiejętności językowe. Obecnie rekomendujemy to rozwiązanie jako bezpieczniejsze dla naszych klientów oraz nauczycieli.

Rozpocznij naukę z naszymi lektorami!

Prowadzimy zajęcia zarówno dla pracowników firm, jak i dla klientów prywatnych. Uczymy dzieci i dorosłych, a zajęcia mogą dotyczyć hiszpańskiego od podstaw lub być przygotowaniem do międzynarodowych egzaminów, kończących się uzyskaniem certyfikatu. Każdy z naszych uczniów ma swój cel związany z nauką. Jesteśmy, by pomóc Ci osiągnąć Twój własny.

Jeśli masz pytania lub chcesz rozpocząć naukę, kliknij zakładkę Kontakt i napisz do nas lub zadzwoń. Najpierw wolisz się dowiedzieć, ile kosztuje kurs hiszpańskiego? Wybierz zakładkę Cennik i uzupełnij formularz dotyczący Twoich oczekiwań wobec zajęć. Zacznij naukę już teraz, a za rok uznasz, że było warto. Inwestycja we własny rozwój zawsze przynosi korzyści!

Inne korepetycje w Bydgoszczy