Korepetycje z hiszpańskiego w Rudzie Śląskiej


Kurs hiszpańskiego w Rudzie Śląskiej

Rozważasz naukę języka hiszpańskiego i zapisanie się na lekcje z korepetytorem? To idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która chciałaby nauczyć się hiszpańskiego lub udoskonalić swoje umiejętności. W Moose znajdziesz kurs języka hiszpańskiego, który możesz dopasować do swoich potrzeb.

Nauka języka hiszpańskiego w grupach lub indywidualnie

Czy możliwe jest nauczenie się nowej umiejętności w grupach? Jak najbardziej! W Moose istnieje możliwość nauki języka hiszpańskiego w grupach o różnej wielkości:

  • od 2 do 4 osób,

  • od 5 do 10 osób,

  • powyżej 10 osób.

Dzięki temu możesz dopasować tryb nauczania do swoich preferencji, a także możliwości finansowych. Ponadto możesz zapisać się nie tylko na zajęcia stacjonarne, ale także na kurs odbywający się online – w ten sposób nawet zabiegane osoby, znajdą chwilę na korepetycje z hiszpańskiego. Istnieje także możliwość dojazdu lektora do kursanta. Wybierz sam, co jest dla Ciebie korzystniejsze – nauka indywidualna czy w odpowiednio dopasowanych grupach.

Kurs hiszpańskiego w Rudzie Śląskiej – dla kogo?

Z oferty szkoły językowej Moose mogą skorzystać:

  • dzieci w wieku od 4 do 14 lat – jak powszechnie wiadomo, naukę języka hiszpańskiego warto zacząć już od najmłodszych lat. Dlatego w zajęciach mogą uczestniczyć dzieci już od 4. roku życia;

  • dorośli – marzysz o tym, aby poznać hiszpański na poziomie komunikatywnym? Kurs hiszpańskiego w Rudzie Śląskiej to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki różnym trybom nauczania z łatwością wybierzesz korepetycje, które najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku;

  • firmy – coraz więcej przedsiębiorstw oferuje dodatkowe benefity w postaci nauki języka hiszpańskiego. Jeśli i Ty zorganizujesz kurs dla swoich pracowników, zadbasz o wizerunek swojej firmy i podniesiesz kompetencje kadry pracowniczej.

Wybór nauki języka hiszpańskiego jest korzystny dla każdego. Dzięki doświadczonym lektorom kursanci łatwiej opanują nowe umiejętności. Bez względu na to, czy zajęcia są prowadzone indywidualnie, czy grupowo – metody nauki są odpowiednio dopasowane, by były jak najskuteczniejsze.

Skontaktuj się z nami!

Inne korepetycje w Rudzie Śląskiej