Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Artur
Lektor języka angielskiego

Hej! Jestem Artur. Obecnie spełniam się w roli lektora  , co  napędza mnie do działania. Przez ponad 10 lat mieszkałem  w Wielkiej Brytanii.

Po powrocie do Polski pragnę przekazać swoją wiedzę na temat języka , kraju oraz panującej tam kultury. Moją pasją jest muzyka i nauczanie, a co za tym idzie kursanci bardzo szybko przyswajają przygotowane przeze mnie materiały i osiągają założone cele. Zapraszam do wspólnej nauki!

Zdjęcie na temat
Anna

Jestem Anna. Mam ponad 20 letnie doświadczenie w nauczaniu j. francuskiego .
Uczyłam w Ośrodku Polskiego Komitetu Współpracy z Alliance Française oraz na wydziale Turystyki AWF w Poznaniu.
Jestem autorem podręcznika do nauki j. francuskiego dla Europejskiej Szkoły Kształcenia Korespondencyjnego.
Jestem pasjonatką Francji i jej języka. Kocham szczególnie Bretanię i jej kulturę.
Inne moje zainteresowania to książki i tchórzofretki.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Magdalena
Lektor języka angielskiego

Ukończyłam Kolegium J. Angielskiego w Poznaniu i ponad 15 lat pracuje w zawodzie nauczyciela/lektora. Posiadam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Kilkunastoletni pobyt w Londynie nie tylko pozwolił mi udoskonalić znajomość języka angielskiego, ale również zgłębić brytyjska kulturę i obyczaje. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, zwyczaje, społeczności i ludzi. W pracy nauczyciela najbardziej cieszą mnie efekty mojej pracy, jak i postępy moich studentów.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Joanna
Lektor języka angielskiego

W szkole średniej zapragnęłam stać się nauczycielką, po latach obserwacji i fascynacji ciekawych i dobrych technik nauczania. Zaczęłam studia i od licencjatu w Opolu i aż po magisterkę we Wrocławiu studiowałam filologię angielską. Chwilę po obronie dyplomu wyjechałam do Czech, aby pracować tam jako nauczycielka tego przedmiotu. W 2011 roku wróciłam do kraju i nieprzerwanie prowadzę szkolenia, warsztaty i zajęcia w znanych szkołach językowych. Od 2013 roku nauczam też języka polskiego jako obcego. Cieszy mnie odkrywanie jeszcze nowszych technik i pomysłów na prowadzenie lekcji, dlatego z chęcią biorę udział w szkoleniach, a obecnie robię certyfikat TEFL. Uwielbiam personalizować zajęcia pod Uczniów, odkrywać jaki talent w sobie skrywają i choć ja do pracy wnikliwie się przygotowuję, same lekcje prowadzę w swobodnej atmosferze. Chcę całe życie doświadczać tego, jak to jest uczyć się języków obcych, dlatego przez ostatnie kilkanaście lat uczyłam się podstaw kilku.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji