Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Artur
Lektor języka angielskiego

Hej! Jestem Artur. Obecnie spełniam się w roli lektora  , co  napędza mnie do działania. Przez ponad 10 lat mieszkałem  w Wielkiej Brytanii.

Po powrocie do Polski pragnę przekazać swoją wiedzę na temat języka , kraju oraz panującej tam kultury. Moją pasją jest muzyka i nauczanie, a co za tym idzie kursanci bardzo szybko przyswajają przygotowane przeze mnie materiały i osiągają założone cele. Zapraszam do wspólnej nauki!

Zdjęcie na temat
Danuta

Jestem absolwentką filologii germańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Już w czasie studiów rozpoczęła się moja przygoda z nauczaniem języka niemieckiego. W pracy zawodowej korzystam również z wiedzy i umiejętności, które zdobyłam na studiach podyplomowych (Metody alternatywne w nauczaniu języka niemieckiego - UAM Poznań; Podyplomowe studia dydaktyki języka angielskiego - WSJO Poznań). Poza tym posiadam Duży Niemiecki Dyplom Językowy  oraz certyfikat z języka angielskiego First Certificate in English. Mam duże doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Moja praca jako lektor języka niemieckiego daje mi wiele satysfakcji i motywuje do doskonalenia metod nauczania.

Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji