Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Artur
Lektor języka angielskiego

Hej! Jestem Artur. Obecnie spełniam się w roli lektora  , co  napędza mnie do działania. Przez ponad 10 lat mieszkałem  w Wielkiej Brytanii.

Po powrocie do Polski pragnę przekazać swoją wiedzę na temat języka , kraju oraz panującej tam kultury. Moją pasją jest muzyka i nauczanie, a co za tym idzie kursanci bardzo szybko przyswajają przygotowane przeze mnie materiały i osiągają założone cele. Zapraszam do wspólnej nauki!

Zdjęcie na temat Lektor języka hiszpańskiego
Michał
Lektor języka hiszpańskiego

Jestem licencjatem i pasjonatem filologii hiszpańskiej, aktualnie poszerzam swoje horyzonty kończąc studia magisterskie. W CJO Moose pracuję już od roku utrzymując dobry kontakt z moimi kursantami. To co napędza mnie do działania to ciekawość, uwielbiam pokazywać moim uczniom czym jest prawdziwa Hiszpania i czerpać radość z każdych zajęć.

Zdjęcie na temat
Anna

Jestem Anna. Mam ponad 20 letnie doświadczenie w nauczaniu j. francuskiego .
Uczyłam w Ośrodku Polskiego Komitetu Współpracy z Alliance Française oraz na wydziale Turystyki AWF w Poznaniu.
Jestem autorem podręcznika do nauki j. francuskiego dla Europejskiej Szkoły Kształcenia Korespondencyjnego.
Jestem pasjonatką Francji i jej języka. Kocham szczególnie Bretanię i jej kulturę.
Inne moje zainteresowania to książki i tchórzofretki.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Magdalena
Lektor języka angielskiego

Ukończyłam Kolegium J. Angielskiego w Poznaniu i ponad 15 lat pracuje w zawodzie nauczyciela/lektora. Posiadam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Kilkunastoletni pobyt w Londynie nie tylko pozwolił mi udoskonalić znajomość języka angielskiego, ale również zgłębić brytyjska kulturę i obyczaje. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, zwyczaje, społeczności i ludzi. W pracy nauczyciela najbardziej cieszą mnie efekty mojej pracy, jak i postępy moich studentów.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji