Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Joanna
Lektor języka angielskiego

W szkole średniej zapragnęłam stać się nauczycielką, po latach obserwacji i fascynacji ciekawych i dobrych technik nauczania. Zaczęłam studia i od licencjatu w Opolu i aż po magisterkę we Wrocławiu studiowałam filologię angielską. Chwilę po obronie dyplomu wyjechałam do Czech, aby pracować tam jako nauczycielka tego przedmiotu. W 2011 roku wróciłam do kraju i nieprzerwanie prowadzę szkolenia, warsztaty i zajęcia w znanych szkołach językowych. Od 2013 roku nauczam też języka polskiego jako obcego. Cieszy mnie odkrywanie jeszcze nowszych technik i pomysłów na prowadzenie lekcji, dlatego z chęcią biorę udział w szkoleniach, a obecnie robię certyfikat TEFL. Uwielbiam personalizować zajęcia pod Uczniów, odkrywać jaki talent w sobie skrywają i choć ja do pracy wnikliwie się przygotowuję, same lekcje prowadzę w swobodnej atmosferze. Chcę całe życie doświadczać tego, jak to jest uczyć się języków obcych, dlatego przez ostatnie kilkanaście lat uczyłam się podstaw kilku.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego i arabskiego
Omar
Lektor języka angielskiego i arabskiego

Jestem studentem arabistyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W ostatnich dwóch latach byłem laureatem konkursu pod patronatem konsula Irlandii na najlepszą fraszkę (limeryk) w języku angielskim.

Zajmuję się tłumaczeniami z języka angielskiego na arabski i polski, i na odwrót. 

Moimi pasjami są historia, muzyka i gotowanie.

Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego i norweskiego
Jagna
Lektorka języka angielskiego i norweskiego

Mam na imię Jagna. Ukończyłam filologię angielską ze specjalizacją celtycką na UAM, a obecnie studiuję też filologię norweską.  Moją największą pasją są języki obce, w szczególności język walijski. Ponadto uwielbiam podróże, ruiny zamków, dobrą książkę, płyty winylowe i przyrodę. Posiadam trzyletnie doświadczenie w nauczaniu języków, a na zajęciach gwarantuję solidny fundament gramatyczny, kreatywną naukę słownictwa oraz konwersacje. Korzystam z metod, które sprawdziłam na własnej skórze i mogę zapewnić szybkie i widoczne postępy :)

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Magdalena
Lektor języka angielskiego

Ukończyłam Kolegium J. Angielskiego w Poznaniu i ponad 15 lat pracuje w zawodzie nauczyciela/lektora. Posiadam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Kilkunastoletni pobyt w Londynie nie tylko pozwolił mi udoskonalić znajomość języka angielskiego, ale również zgłębić brytyjska kulturę i obyczaje. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, zwyczaje, społeczności i ludzi. W pracy nauczyciela najbardziej cieszą mnie efekty mojej pracy, jak i postępy moich studentów.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji