Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektorka języka angielskiego
Jolanta
Lektorka języka angielskiego

Mam na imię Jola. Ukończyłam lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie obecnie jestem doktorantką. Obszarem moich zainteresowań naukowych jest przekładoznawstwo, zwłaszcza w kontekście tłumaczeń literatury dziecięcej. Od 2017 r. jestem lektorem języka angielskiego w szkole Moose. Praca ta sprawia mi wielką przyjemność, ponieważ sama mogę się wiele nauczyć od moich Kursantów. Najczęściej prowadzę kursy konwersacyjne z dorosłymi. Każde spotkanie z Uczniem i rozmowa są dla mnie inspirujące. W wolnym czasie lubię czytać książki, oglądać filmy i seriale oraz bawić się z moim buldogiem, oczywiście angielskim. J

Zdjęcie na temat Lektorka języka francuskiego.
Marta
Lektorka języka francuskiego.

Cześć, jestem Marta. Przez 5 lat mieszkałam we Francji, w trakcie których wykorzystywałam moją znajomość francuskiego na co dzień. Po powrocie do Polski zdecydowałam się na nauczanie tego języka. Zajęcia prowadzę w taki sposób, żeby uczeń wyniósł z nich jak najwięcej i żeby sam dostrzegał efekty swojej nauki.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Adam
Lektor języka angielskiego

Nazywam się Adam i jestem nauczycielem angielskiego w Moose. Od 10 lat prowadzę indywidualne kursy, przygotowujące do certyfikatów językowych, szkoły oraz do zwykłego polepszenia znajomości języka. Praca z moimi uczniami sprawia mi dużą przyjemność, a język angielski nie ma przede mną tajemnic.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Jakub
Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej KUL. Od 6 lat moją pasją jest nauczanie języka angielskiego na różnych poziomach. Chętnie przygotowuję też do wszelakiego rodzaju egzaminów. Wielu moich uczniów, choć przekreślonych przez nauczycieli osiągnęło sukcesy. Nauczałem też specjalistycznego słownictwa z zakresu m.in. stomatologii, księgowości, informatyki i biznesu. W trakcie zajęć preferuję indywidualne podejście do każdego ucznia z uwzględnieniem jego sprawności intelektualnej a także właściwości psychofizycznych. Przy zaangażowaniu kursanta jestem w stanie zagwarantować 100% skuteczność. Serdecznie zapraszam na zajęcia do mnie.

Wczytaj kolejne
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji