Nasi lektorzy


Zdjęcie na temat Lektorka języka francuskiego.
Marta
Lektorka języka francuskiego.

Cześć, jestem Marta. Przez 5 lat mieszkałam we Francji, w trakcie których wykorzystywałam moją znajomość francuskiego na co dzień. Po powrocie do Polski zdecydowałam się na nauczanie tego języka. Zajęcia prowadzę w taki sposób, żeby uczeń wyniósł z nich jak najwięcej i żeby sam dostrzegał efekty swojej nauki.

Zdjęcie na temat Lektorka języka niemieckiego
Ewelina
Lektorka języka niemieckiego

Jestem absolwentką filologii germańskiej i obecnie zajmuje się nauczaniem języka niemieckiego w szkole średniej oraz współpracuje z Moose przy prowadzeniu zajęć w domu dla uczniów. Lubię obserwować efekty mojej pracy z uczniami. Posiadam odpowiednie certyfikaty poświadczające moją wiedzę, którą staram się przekazać w jak najbardziej przystępny i efektywny sposób.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Adam
Lektor języka angielskiego

Nazywam się Adam i jestem nauczycielem angielskiego w Moose. Od 10 lat prowadzę indywidualne kursy, przygotowujące do certyfikatów językowych, szkoły oraz do zwykłego polepszenia znajomości języka. Praca z moimi uczniami sprawia mi dużą przyjemność, a język angielski nie ma przede mną tajemnic.

Zdjęcie na temat Lektor języka angielskiego
Jakub
Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej KUL. Od 6 lat moją pasją jest nauczanie języka angielskiego na różnych poziomach. Chętnie przygotowuję też do wszelakiego rodzaju egzaminów. Wielu moich uczniów, choć przekreślonych przez nauczycieli osiągnęło sukcesy. Nauczałem też specjalistycznego słownictwa z zakresu m.in. stomatologii, księgowości, informatyki i biznesu. W trakcie zajęć preferuję indywidualne podejście do każdego ucznia z uwzględnieniem jego sprawności intelektualnej a także właściwości psychofizycznych. Przy zaangażowaniu kursanta jestem w stanie zagwarantować 100% skuteczność. Serdecznie zapraszam na zajęcia do mnie.

Wczytaj kolejne