Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Iława.

MOOSE jest liderem w nauczaniu języków obcych dla Klientów indywidualnych i firm. 25-letnia historia pozwoliła zbudować renomę i zespół najlepszych lektorów, których każdego roku zatrudniamy ponad 1000! Przyjdź do Nas, a będziesz mówić płynniej!

Oferujemy szeroki zakres usług i autorski program nauczania, dopasowany indywidualnie do Ucznia.

Z sukcesem przygotowujemy Uczniów do matury czy egzaminów językowych (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF). Nasi kursanci osiągają najlepsze wyniki na egzaminie gimnazjalnym. Podnosimy kwalifikacje pracowników, dzięki kursom biznesowym, a na kursach dla najmłodszych przekazujemy wiedzę poprzez zabawę. Chcesz wyjechać za granicę do pracy czy na wakacje? Podnosisz kwalifikacje, a Twój język jest w słabej formie? Przyjdź do MOOSE, a po naszym kursie będziesz mówił śpiewająco w obcym języku!

Gwarancja jakości MOOSE bierze się z autorskiej metody nauczania. Każdy program krojony jest na miarę Klienta. Nasi lektorzy to najlepsi ludzie na rynku z wieloletnim doświadczeniem.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Iławie i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji