Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Gorzów Wielkopolski

MOOSE Centrum Języków Obcych w Gorzowie Wielkopolskim to Twoja szansa na doskonałą znajomość języka obcego.

Kto z nas nie chciałby porozumiewać się swobodnie w innych językach? Teraz ta umiejętność ceniona jest zarówno w szkołach, jak i w miejscach pracy. My natomiast dążymy do tego, żeby nasi uczniowie mieli język angielski w małym palcu.

Uczymy na najwyższym poziomie. Zatrudniamy ponad 1000 wykwalifikowanych lektorów z przygotowaniem pedagogicznym. Mamy własne metody i programy nauczania. MOOSE uczy biznesmanów, maturzystów, gimnazjalistów, dzieci ze szkół podstawowych, studentów i wszystkich tych, którzy chcą poznać i świetnie języki obce.

Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, mamy pewność, że jesteśmy w stanie nauczyć Cię języka w krótkim czasie i jednocześnie sprawić, że lekcje będą przyjemnością. W innych szkołach każdy uczeń „wałkuje” ten sam, nudny materiał. W MOOSE w Gorzowie Wielkopolskim oferujemy Ci całkiem nowy standard i jednocześnie przystępne ceny.

Ucząc się u nas, szybko zauważysz, że język obcy przestaje sprawiać trudności, że wiesz i potrafisz coraz więcej, a to przekłada się na coraz lepszy stopień komunikacji. Działamy już w ponad 100 miastach w Polsce, a tysiące naszych uczniów nie mogą się mylić. Oni wybrali najwyższą jakość. Wybrali MOOSE.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji