Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Dąbrowa Górnicza

MOOSE to renomowana szkoła języków obcych, która specjalizuje się w nauczaniu indywidualnym oraz kursach grupowych, przeznaczonych dla firm i biznesu.

MOOSE dostosowuje się do złożonych potrzeb swoich słuchaczy.

Przygotowujemy do egzaminów takich jak: FCE, CAE oraz do matury. Nasi lektorzy mają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i świetne podejście do dzieci. Przygotowujemy także Uczniów do egzaminu gimnazjalnego z języka obcego. Uczymy słownictwa niezbędnego do pracy za granicą. Uczeń nie traci czasu na naukę niepraktycznych rzeczy. Nie narzucamy terminów lekcji czy długości ich trwania - Uczeń samodzielnie podejmuje decyzję o harmonogramie swojej nauki. Kurs można rozpocząć w dowolnym momencie roku, indywidualnie ustalić czas trwania zajęć (60, 90 – minut czy dłużej) i dopasować częstotliwość spotkań do swoich potrzeb. Nasi lektorzy dojeżdżają do Twojego domu czy miejsca pracy, co sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze.

Powstaliśmy w 1994 roku we Wrocławiu, by po paru latach rozszerzyć działalność na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie. Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w ponad 100 miastach. Zatrudniamy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych lektorów z dużym doświadczeniem. Od zeszłego roku otwarliśmy ponad 30 oddziałów franczyzowych w różnych miastach w Polsce.

Chcemy w ten sposób umożliwić osobom mieszkającym w mniejszych miejscowościach dostęp do nauki języków obcych na najwyższym poziomie.
Każdego roku nasze kursy kończy tysiące zadowolonych kursantów, którzy dzięki nam wchodzą na wyższy poziom zaawansowania.

Każdego roku z usług naszej szkoły korzysta kilka tysięcy uczniów indywidualnych oraz pracowników firm. Potwierdza to wysoki poziom naszych usług, skuteczność autorskiej i indywidualnej metody nauczania oraz profesjonalizm naszych lektorów.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji