Poznaj nasz oddział Moose


Moose Czeladź

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Czeladzi!

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych oraz świadczącą profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych. Jesteśmy obecni na rynku od 1994 r., obecnie zatrudniamy ponad tysiąc lektorów! Nasz indywidualny program nauczania daje niesamowite efekty w relatywnie krótkim czasie.

Moose cechuje indywidualne podejście do każdego Ucznia. Plan nauczania, tematyka i godziny lekcji zawsze dopasowujemy do potrzeb kursanta, dlatego nasze kursy są tak skuteczne. Bogate doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości.

Przygotowujemy do matury czy też egzaminów takich jak: FCE czy CAE. Nauczymy Cię słownictwa niezbędnego w pracy, dopasowanego do branży. Najmłodsi mogą liczyć na ciekawy kurs, który będzie dla nich przygodą, dzięki lektorom z przygotowaniem pedagogicznym.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Czeladzi (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta), dzięki czemu możemy zaproponować Wam zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji