Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Brzeg Dolny

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Brzegu Dolnym!

Jesteśmy największą w Polsce szkołą zajmującą się indywidualnym nauczaniem języków obcych. Nasze usługi kierujemy także do małych grup oraz małych i dużych firm. Istniejemy na rynku od 1994 roku posiadając nieposzlakowaną opinię i zatrudniając ponad 1000 lektorów każdego roku!

Nasze usługi zapewnią Wam szeroki zakres korzyści, związanych z nauczaniem języków obcych. Nasi lektorzy to starannie wyselekcjonowani pracownicy, którzy są sprawdzani na podstawie wieloetapowej rekrutacji. Tylko taka kadra jest w stanie sprostać złożonym potrzebom naszych Klientów. Nauczyciele MOOSE przygotują Was do egzaminów takich jak: FCE, CAE, ZD, DELE, DALF. Nasi Uczniowie osiągają najlepsze wyniki na egzaminie maturalnym z języka obcego. Przygotowujemy także naszych kursantów do egzaminu gimnazjalnego z wybranego języka obcego. Uczymy również słownictwa biznesowego czy specjalistycznego żargonu, który pozwala na pracę czy prowadzenie biznesu na całym świecie. Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych!

MOOSE to przede wszystkim indywidualne podejście. Zawsze dobieramy tematykę,
charakter kursu czy godziny zajęć do możliwości Ucznia. Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów daje gwarancję sukcesu w relatywnie krótkim czasie.
W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Brzegu Dolnym naszej metodzie nauczania zaufało wiele lokalnych firm, instytucji, a także setki osób prywatnych. Oferujemy nasze usługi na terenie całego Brzegu Dolnego (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta), dzięki czemu możemy zaproponować Państwu zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji