Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Będzin – skuteczna nauka języków.

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Będzinie!
Jesteśmy czołową szkołą języków obcych w Polsce, specjalizującą się w kursach dla osób indywidualnych, małych grup oraz firm. Istniejemy na rynku od 1994 roku. Każdego roku zatrudniamy w całym kraju ponad 1000 lektorów, ucząc naszych kursantów najbardziej skutecznymi metodami!
Oferujemy Państwu szeroką gamę usług związanych z nauką języków obcych. Nasi lektorzy przygotowują do wybranego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF), pomagają opanować słownictwo potrzebne w pracy czy uczą dzieci w ciekawy i zabawny dla nich sposób. Dbamy także o najwyższe wyniki na egzaminie maturalnym z wybranego języka. Z sukcesem przygotowujemy Uczniów do egzaminu gimnazjalnego z języka obcego. Uczymy osoby w każdym wieku i na dowolnym poziomie zaawansowania.

MOOSE cechuje indywidualne podejście do każdego Ucznia. Plan nauczania, tematyka i godziny lekcji zawsze dopasowujemy do potrzeb kursanta, dlatego nasze kursy są tak skuteczne. Bogate doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję skuteczności.

W ciągu kilkuletniej działalności w Będzinie naszej metodzie nauczania zaufało wiele lokalnych firm, instytucji, a także osób prywatnych. Oferujemy nasze usługi na terenie całego Będzina (zgodnie z granicami administracyjnymi miasta), dzięki czemu możemy zaproponować Wam zajęcia z dojazdem we wskazane miejsce w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do nauki!
Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta, nasi pracownicy czekają na Was.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji