Korepetycje z włoskiego we Wrocławiu


Ciao bella Italia! Jeśli co roku z niecierpliwością odliczasz dni do kolejnego urlopu i wyjazdu do Włoch, najwyższa pora poznać coś więcej niż tylko kilka podstawowych zwrotów. Kurs języka włoskiego to idealna propozycja nie tylko dla miłośników słonecznej Italii.

Kurs języka włoskiego – dlaczego warto?

Lekcje włoskiego przed wyjazdem na urlop to doskonały pomysł: dzięki nim podczas wyjazdu nie tylko załatwisz wszystkie niezbędne sprawy związane z organizacją wypoczynku, ale również poznasz wiele ciekawych historii. Włosi bardzo chętnie opowiadają o swojej ojczyźnie – aby zrozumieć choć część ich wypowiedzi, warto zdecydować się na korepetycje z włoskiego.

Kurs języka włoskiego to jednak także propozycja dla osób zainteresowanych zmianą pracy: coraz więcej firm z włoskim kapitałem decyduje się na inwestycje w Polsce. Korepetycje z włoskiego pozwolą Ci poznać podstawy tego języka; pracodawcy coraz częściej poszukują pracowników znających język włoski. Nie tylko Wrocław, ale i inne większe miasta to siedziby wielu międzynarodowych firm – jeśli chcesz szukać w nich pracy, warto posiadać dodatkowy atut, jakim jest znajomość drugiego języka obcego.

Lekcje włoskiego: gdzie uczyć się włoskiego?

Jeśli interesuje Cię kurs włoskiego, we Wrocławiu najlepszym wyborem jest nasza szkoła językowa. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy naukę podstaw języka włoskiego oraz kursy dla zaawansowanych. Przygotowujemy także uczniów do matury oraz kursantów do zdobycia certyfikatu językowego. Zajęcia prowadzimy w formie stacjonarnej lub online poprzez Skype'a. Na życzenie oferujemy także dojazd do klienta.

Nasza kadra to doświadczeni lektorzy, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę językową i chętnie dzielą się nią z kursantami. Podczas zajęć teoria łączy się z praktyką, dzięki czemu nauka języka obcego szybko przynosi pierwsze efekty. Niezależnie od tego, czy chcesz uczyć się języka włoskiego w celach zawodowych, czy też chcesz poznać ten język dla przyjemności, zapraszamy do naszej szkoły językowej!

Inne korepetycje we Wrocławiu