Korepetycje z włoskiego we Wrocławiu


Ciao bella Italia! Jeśli co roku z niecierpliwością odliczasz dni do kolejnego urlopu i wyjazdu do Włoch, najwyższa pora poznać coś więcej niż tylko kilka podstawowych zwrotów. Kurs języka włoskiego to idealna propozycja nie tylko dla miłośników słonecznej Italii.

Kurs języka włoskiego – dlaczego warto?

Lekcje włoskiego przed wyjazdem na urlop to doskonały pomysł: dzięki nim podczas wyjazdu nie tylko załatwisz wszystkie niezbędne sprawy związane z organizacją wypoczynku, ale również poznasz wiele ciekawych historii. Włosi bardzo chętnie opowiadają o swojej ojczyźnie – aby zrozumieć choć część ich wypowiedzi, warto zdecydować się na korepetycje z włoskiego.

Kurs języka włoskiego to jednak także propozycja dla osób zainteresowanych zmianą pracy: coraz więcej firm z włoskim kapitałem decyduje się na inwestycje w Polsce. Korepetycje z włoskiego pozwolą Ci poznać podstawy tego języka; pracodawcy coraz częściej poszukują pracowników znających język włoski. Nie tylko Wrocław, ale i inne większe miasta to siedziby wielu międzynarodowych firm – jeśli chcesz szukać w nich pracy, warto posiadać dodatkowy atut, jakim jest znajomość drugiego języka obcego.

Lekcje włoskiego: gdzie uczyć się włoskiego?

Jeśli interesuje Cię kurs włoskiego, we Wrocławiu najlepszym wyborem jest nasza szkoła językowa. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy naukę podstaw języka włoskiego oraz kursy dla zaawansowanych. Przygotowujemy także uczniów do matury oraz kursantów do zdobycia certyfikatu językowego. Zajęcia prowadzimy w formie stacjonarnej lub online poprzez Skype'a. Na życzenie oferujemy także dojazd do klienta.

Nasza kadra to doświadczeni lektorzy, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę językową i chętnie dzielą się nią z kursantami. Podczas zajęć teoria łączy się z praktyką, dzięki czemu nauka języka obcego szybko przynosi pierwsze efekty. Niezależnie od tego, czy chcesz uczyć się języka włoskiego w celach zawodowych, czy też chcesz poznać ten język dla przyjemności, zapraszamy do naszej szkoły językowej!

Inne korepetycje we Wrocławiu

Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji