2021-04-12

Znajomość języka angielskiego to wielki przywilej, a we współczesnym świecie – niemal obowiązek. Uczymy się go od najmłodszych lat, by w wieku dorosłym korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą znajomość tego języka. A korzyści jest naprawdę sporo. Począwszy od większej pewności siebie, lepszej pamięci i bujniejszego życia towarzyskiego, przez łatwość podróżowania po świecie i rozumienia odrębności kulturowych, po świetną pracę, wysokie stanowisko i wyższe zarobki.

Aby skutecznie nauczyć się angielskiego potrzeba sporo szczęścia i sprzyjających okoliczności, ale i dobrych wyborów i niemało wysiłku. Podczas, gdy na jakość nauczania w szkole raczej nie będziemy mieć wpływu, podobnie jak i na poziom pierwszych kontaktów z językiem w okresie wczesnego dzieciństwa, ilość włożonej w naukę pracy i zaangażowania w latach późniejszych jest już w naszych rękach. Tak jak i wybór dobrego korepetytora i odpowiedniej szkoły, dzięki której nauka nareszcie stanie się skuteczna.

Komu potrzebne są korepetycje z angielskiego w Warszawie?

Można by zaryzykować tezę, że korepetycje z angielskiego w Warszawie przydadzą się każdemu mieszkańcowi stolicy. Zarówno najmłodszym dzieciom, jak i uczniom, studentom, dorosłym, a nawet osobom starszym, które mimo upływu lat, chcą uczyć się i rozwijać. Dla maluchów najkorzystniejsze będą zabawy aktywizujące, gry i angielskie piosenki, starsze odnajdą się w zabawach językowych z dorosłymi. Dla uczniów przygotowujących się do egzaminów korepetycje z angielskiego będą nieocenioną pomocą i świetnym wsparciem podczas stresujących momentów.

Lekcje i kursy angielskiego to wielka szansa dla pracowników na awans, a co za tym idzie – lepsze zarobki, a dla osób niezadowolonych ze swojej pracy – na zmianę branży, czy stanowiska. Obecnie znajomość języka angielskiego jest już obowiązkowym wymogiem podczas większości rekrutacji na stanowiska pracy i to niekoniecznie jedynie wyższe. Jeśli planujesz wyjazd zagraniczny – angielski pozwoli porozumieć się niemal wszędzie, dokąd dotrzesz i gdzie się zatrzymasz.

Korepetycje z angielskiego w Warszawie dla dzieci – zabawa i nauka

Naukę angielskiego warto rozpocząć wcześnie, najlepiej w wieku kilku lat, kiedy język słyszany na zewnątrz jest czymś zupełnie naturalnym, a jego przyswajanie odbywa się automatycznie i bez wysiłku. Osłuchanie z drugim językiem we wczesnym dzieciństwie stanowi wspaniałą bazę pod przyszłą naukę szkolną i pozalekcyjną. W ofercie dobrej jakości firm znaleźć można również – przygotowane z myślą o najmłodszych - korepetycje z angielskiego. W Warszawie ofertę dla 4-latków posiada szkoła językowa MOOSE.

Podczas zajęć pełnych zabawy, dzieci poznają słówka, słyszą i oglądają historyjki obrazkowe, słuchają zabawnych skeczy i piosenek, a lekcje przygotowane są w taki sposób, by angielski budził dobre skojarzenia. Nauka przez zabawę to najlepszy sposób zachęty i rozbudzenia w najmłodszych chęci do obcowania z językiem angielskim. Nieco starsze maluchy, które potrafią już nieco dłużej utrzymać koncentrację i uwagę, mogą powolutku i, rzecz jasna podczas porywających gier i zabaw, zacząć poznawać przydatne i ciekawe słówka. Takie aktywności w młodym wieku to ważny i wartościowy fundament pod przyszłe życiowe sukcesy.

Korepetycje z angielskiego w Warszawie – egzaminy pod kontrolą

Osoby, które czekają ważne testy czy egzaminy w korepetycjach znajdą cenną pomoc i wsparcie. Pod okiem lektorów znacznie łatwiej uczy się i trenuje, szczególnie, jeśli przygotowania trwają kilka miesięcy czy tygodni. Dobry lektor pomoże uporać się z ogromem zagadnień do przerobienia, uporządkować materiał i będzie dysponował narzędziami ułatwiającymi przyswajanie i zapamiętywanie dużych ilości słówek i regułek.

Dobrze zdane egzaminy z języka angielskiego to ważne punkty podczas rekrutacji na studia. Dzięki znajomości języka już na tym etapie zyskać można sporą przewagę i świetnie zaplanować ścieżkę swojej edukacyjnej kariery. Posługiwanie się angielskim w stopniu ponadprzeciętnym to otwarte drzwi na większość renomowanych warszawskich uczelni z kierunkiem „filologia angielska” – bardzo popularnym i świetnie rokującym. Znajdziesz go na Uniwersytecie Warszawskim, Akademii Finansów i Biznesu, Lingwistycznej Szkole Wyższej czy Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Ilustracja aktualnosci
Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywne lekcje
Zapisz się