2021-04-12

Znajomość języka angielskiego to wielki przywilej, a we współczesnym świecie – niemal obowiązek. Uczymy się go od najmłodszych lat, by w wieku dorosłym korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą znajomość tego języka. A korzyści jest naprawdę sporo. Począwszy od większej pewności siebie, lepszej pamięci i bujniejszego życia towarzyskiego, przez łatwość podróżowania po świecie i rozumienia odrębności kulturowych, po świetną pracę, wysokie stanowisko i wyższe zarobki.

Aby skutecznie nauczyć się angielskiego potrzeba sporo szczęścia i sprzyjających okoliczności, ale i dobrych wyborów i niemało wysiłku. Podczas, gdy na jakość nauczania w szkole raczej nie będziemy mieć wpływu, podobnie jak i na poziom pierwszych kontaktów z językiem w okresie wczesnego dzieciństwa, ilość włożonej w naukę pracy i zaangażowania w latach późniejszych jest już w naszych rękach. Tak jak i wybór dobrego korepetytora i odpowiedniej szkoły, dzięki której nauka nareszcie stanie się skuteczna.

Komu potrzebne są korepetycje z angielskiego w Warszawie?

Można by zaryzykować tezę, że korepetycje z angielskiego w Warszawie przydadzą się każdemu mieszkańcowi stolicy. Zarówno najmłodszym dzieciom, jak i uczniom, studentom, dorosłym, a nawet osobom starszym, które mimo upływu lat, chcą uczyć się i rozwijać. Dla maluchów najkorzystniejsze będą zabawy aktywizujące, gry i angielskie piosenki, starsze odnajdą się w zabawach językowych z dorosłymi. Dla uczniów przygotowujących się do egzaminów korepetycje z angielskiego będą nieocenioną pomocą i świetnym wsparciem podczas stresujących momentów.

Lekcje i kursy angielskiego to wielka szansa dla pracowników na awans, a co za tym idzie – lepsze zarobki, a dla osób niezadowolonych ze swojej pracy – na zmianę branży, czy stanowiska. Obecnie znajomość języka angielskiego jest już obowiązkowym wymogiem podczas większości rekrutacji na stanowiska pracy i to niekoniecznie jedynie wyższe. Jeśli planujesz wyjazd zagraniczny – angielski pozwoli porozumieć się niemal wszędzie, dokąd dotrzesz i gdzie się zatrzymasz.

Korepetycje z angielskiego w Warszawie dla dzieci – zabawa i nauka

Naukę angielskiego warto rozpocząć wcześnie, najlepiej w wieku kilku lat, kiedy język słyszany na zewnątrz jest czymś zupełnie naturalnym, a jego przyswajanie odbywa się automatycznie i bez wysiłku. Osłuchanie z drugim językiem we wczesnym dzieciństwie stanowi wspaniałą bazę pod przyszłą naukę szkolną i pozalekcyjną. W ofercie dobrej jakości firm znaleźć można również – przygotowane z myślą o najmłodszych - korepetycje z angielskiego. W Warszawie ofertę dla 4-latków posiada szkoła językowa MOOSE.

Podczas zajęć pełnych zabawy, dzieci poznają słówka, słyszą i oglądają historyjki obrazkowe, słuchają zabawnych skeczy i piosenek, a lekcje przygotowane są w taki sposób, by angielski budził dobre skojarzenia. Nauka przez zabawę to najlepszy sposób zachęty i rozbudzenia w najmłodszych chęci do obcowania z językiem angielskim. Nieco starsze maluchy, które potrafią już nieco dłużej utrzymać koncentrację i uwagę, mogą powolutku i, rzecz jasna podczas porywających gier i zabaw, zacząć poznawać przydatne i ciekawe słówka. Takie aktywności w młodym wieku to ważny i wartościowy fundament pod przyszłe życiowe sukcesy.

Korepetycje z angielskiego w Warszawie – egzaminy pod kontrolą

Osoby, które czekają ważne testy czy egzaminy w korepetycjach znajdą cenną pomoc i wsparcie. Pod okiem lektorów znacznie łatwiej uczy się i trenuje, szczególnie, jeśli przygotowania trwają kilka miesięcy czy tygodni. Dobry lektor pomoże uporać się z ogromem zagadnień do przerobienia, uporządkować materiał i będzie dysponował narzędziami ułatwiającymi przyswajanie i zapamiętywanie dużych ilości słówek i regułek.

Dobrze zdane egzaminy z języka angielskiego to ważne punkty podczas rekrutacji na studia. Dzięki znajomości języka już na tym etapie zyskać można sporą przewagę i świetnie zaplanować ścieżkę swojej edukacyjnej kariery. Posługiwanie się angielskim w stopniu ponadprzeciętnym to otwarte drzwi na większość renomowanych warszawskich uczelni z kierunkiem „filologia angielska” – bardzo popularnym i świetnie rokującym. Znajdziesz go na Uniwersytecie Warszawskim, Akademii Finansów i Biznesu, Lingwistycznej Szkole Wyższej czy Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Ilustracja aktualnosci
Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywne lekcje
Zapisz się
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji