Korepetycje z angielskiego w Warszawie


W dzisiejszych czasach znajomość wyłącznie języka ojczystego to zdecydowanie za mało: nie bez powodu nauka angielskiego odbywa się już od najmłodszych lat. Każdy z nas uczy się jednak we własnym tempie: niektórym przyswajanie nowych zwrotów przychodzi z łatwością, inni potrzebują dodatkowego kursu języka angielskiego. Niezależnie od tego, do której z tych grup się zaliczasz, warto postawić na dodatkowy rozwój i lekcje angielskiego. Chcesz odświeżyć posiadane słownictwo? Zmieniasz pracę i musisz dodatkowo przyswoić sobie zagadnienia biznesowe w języku obcym? A może do tej pory nie udało Ci się opanować języka angielskiego, a marzysz o zagranicznych podróżach? Wybierz się na kurs języka obcego – nauka podczas zajęć w niczym nie przypomina nauki podczas lekcji szkolnych.

Intensywny kurs języka angielskiego: wybierz najlepsze rozwiązanie

Coraz więcej firm stawia na współpracę międzynarodową i wymaga od swoich pracowników znajomości języków obcych; jeśli w Twojej pracy mile widziani są pracownicy znający język angielski, pora na intensywny kurs angielskiego! Warszawa to siedziba wielu firm: jeśli planujesz zmianę pracy, warto zacząć poszukiwania w stolicy. Warto zwrócić uwagę także na to, że Warszawa to nie tylko większe wydatki, ale również większe zarobki. To dobra lokalizacja, by zacząć swoją karierę od nowa; jeśli chcesz być cenionym na rynku pracy kandydatem na pracownika, zainwestuj w naukę języka angielskiego.

Rozważasz zmianę stanowiska w pracy na lepsze? Zastanawiasz się nad zmianą miejsca zatrudnienia? A może szukasz pracy i na kolejnych rozmowach kwalifikacyjnych nie wypadasz najlepiej? Intensywny kurs języka angielskiego pomoże w odświeżeniu posiadanej wiedzy i jednocześnie umożliwi przyswojenie nowego słownictwa czy branżowych zwrotów.

Angielski dla dorosłych to zajęcia idealnie dopasowane do Twoich potrzeb: możesz zdecydować się na intensywny kurs języka angielskiego lub postawić na grupowe konwersacje, podczas których będziesz ćwiczyć język angielski w praktyce. Nasi nauczyciele języka angielskiego to lektorzy z dużym doświadczeniem. Dzięki temu dobierają metodę nauki do potrzeb oraz możliwości kursantów. Na kurs języka angielskiego decydują się dorośli w każdym wieku: dołącz do grupy lub postaw na indywidualne lekcje, jeśli chcesz poprawić swoje zdolności językowe.

Angielski dla dzieci – na co zwrócić uwagę?

Nauka angielskiego w przypadku dzieci rządzi się swoimi prawami! Tu mniejszy nacisk kładzie się na poznawanie zasad gramatyki, a większy – na dobrą zabawę. Zastanawiasz się, kiedy najlepiej zapisać pociechę na angielski dla dzieci? Podpowiadamy: jak najwcześniej! Nasze specjalne autorskie programy nauki pozwalają rozpocząć naukę języka obcego już czterolatkom. Najmłodsi kursanci doskonale bawią się podczas zajęć i jednocześnie przyswajają nowe informacje.

Dbamy o to, by angielski dla dzieci był przede wszystkim ciekawą zabawą i przygodą, a nie nudnym wkuwaniem słownictwa: podczas zajęć stawiamy na aktywność i zaangażowanie, dlatego maluchy wprost uwielbiają zajęcia w naszej szkole językowej. Chcesz, by Twoje dziecko pokochało naukę języków obcych? Warszawa i Moose Centrum Języków Obcych zapraszają!

Korepetycje z angielskiego dla młodzieży – sposób na lepszą naukę

Starsze dzieci oraz młodzież często borykają się z problemami w nauce języka obcego w szkole. Powód jest prosty: zajęcia lekcyjne prowadzone są w dużej grupie, a dziecko nie ma możliwości przyswajania nowych zagadnień zgodnie z indywidualnym tempem pracy. Korepetycje z angielskiego pozwolą szybko nadrobić braki. Intensywny kurs językowy umożliwia również rozszerzenie materiału omawianego na zajęciach w szkole.

Korepetycje z angielskiego to także propozycja dla uczniów przygotowujących się do egzaminu zakończonego zdobyciem certyfikatu językowego. Maturzyści docenią z kolei dodatkowe zajęcia, podczas których lepiej przygotują się zarówno do pisemnej, jak i ustnej części egzaminu. Indywidualne zajęcia umożliwiają nadrobienie wszystkich zaległości oraz zorganizowanie powtórek materiału w najlepszy, dopasowany do potrzeb ucznia sposób.

Najlepsza szkoła językowa w Warszawie? Zapraszamy!

Moose to najlepsza szkoła języka angielskiego w Warszawie: prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, indywidualne korepetycje oraz zajęcia grupowe, a także zajęcia dla pracowników firm. Nasza szkoła językowa prowadzi także zajęcia w trybie online: dzięki temu możesz uczyć się języka angielskiego niezależnie od wyjazdów. Wystarczy dostęp do Internetu, by odbyć zajęcia z lektorem.

Doświadczeni nauczyciele języka angielskiego prowadzą zajęcia w sposób dopasowany do potrzeb i możliwości wszystkich uczestników. Dzięki temu podczas zajęć panuje miła atmosfera, a nauka wiąże się z przyjemnością. Nie musisz obawiać się wkuwania słówek czy niekończących się ćwiczeniach gramatycznych – podczas naszych zajęć ćwiczysz to, na czym najbardziej Ci zależy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zajęć z języka biznesowego, czy też potrzebujesz przede wszystkim intensywnych konwersacji – zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą!

Inne korepetycje w Warszawie