Korepetycje z niemieckiego we Wrocławiu


Korepetycje z niemieckiego we Wrocławiu

Nauka języków obcych to obecnie coraz częściej nie tylko samorozwój, ale przede wszystkim konieczność. Wiele firm współpracuje z zagranicznymi przedsiębiorstwami, a od swoich pracowników wymaga znajomości co najmniej jednego języka obcego. Niezależnie od tego, czy planujesz zmieniać pracodawcę, czy też myślisz nad awansem, nauka języków obcych to zawsze dobry pomysł!

Zastanawiasz się, jakiego języka obcego warto obecnie zacząć się uczyć? Kurs języka niemieckiego pozwoli Ci zdobyć podstawy języka, który coraz częściej jest wykorzystywany podczas współpracy z zagranicznymi firmami. Nauka niemieckiego to dobre posunięcie, jeśli chcesz uzupełnić swoje CV o interesującą wielu pracodawców pozycję.

Kurs języka niemieckiego: zainwestuj w siebie!

Trudno o lepszą od nauki języka obcego inwestycję w swój rozwój. Zastanawiasz się nad zmianą pracy? Kurs języka niemieckiego może otworzyć przed Tobą wiele nowych możliwości. Współpraca z zagranicznymi firmami, stanowisko w międzynarodowej korporacji, doskonale płatna praca w Niemczech – nie musisz ograniczać się wyłącznie do firm na terytorium Polski.

Wrocław to siedziba wielu firm z zagranicznym kapitałem: jeśli chcesz szukać w nich zatrudnienia, warto zdecydować się na korepetycje z niemieckiego. Dzięki nim poznasz podstawy kolejnego języka obcego i tym samym poprawisz swoją pozycję na rynku pracy.

Korepetycje z niemieckiego warto zafundować także dzieciom: znajomość dodatkowego języka obcego będzie w przyszłości dużym atutem. Jednocześnie biegłe władanie językiem niemieckim pozwala na udział w wielu ciekawych projektach uczniowskich i studenckich, wymianach czy kursach. Zainwestuj w rozwój swojego dziecka i zapisz je na kurs niemieckiego – we Wrocławiu możesz wybrać najlepszą szkołę językową.

Najlepsza szkoła języków obcych: zapraszamy do Moose!

Nasza szkoła języków obcych oferuje kursy języka niemieckiego oraz innych języków – możesz zdecydować się na intensywny kurs obejmujący podstawy, zajęcia dla zaawansowanych lub specjalny kurs obejmujący specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny. Organizujemy także kursy dla pracowników – jeśli chcesz zorganizować kurs językowy w swojej firmie, skontaktuj się z nami. Terenami naszego działania jest głównie Wrocław – w obrębie miasta oferujemy także dojazd do klienta, dzięki czemu możesz uczyć się języka obcego we własnym domu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów prowadzimy także zajęcia online – bez problemu możesz uczyć się języka niemieckiego w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu!

Kurs niemieckiego z bezpłatnym dojazdem do klienta

Jako jedna z nielicznych szkół niemieckiego we Wrocławiu zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do domu lub firmy kursanta. Jest to możliwe ze względu na dużą liczbę lektorów – stosujemy tzw. rejonizację, czyli zatrudniamy nauczycieli z różnych części miasta. W ten sposób jesteśmy w stanie znacząco zmniejszyć koszty – w 99% przypadków kursant nie płaci ani grosza za dojazd lektora.

Intensywny kurs niemieckiego w domu lub siedzibie firmy pozwala zaoszczędzić na dojazdach do szkoły językowej i uczyć się w przyjaznych warunkach. Sale lekcyjne kojarzą się z nauką w szkole, dlatego nie wszyscy dorośli preferują tego rodzaju miejsca. Nauka we własnym domu wyróżnia się wysokim komfortem oraz oszczędnością czasu i pieniędzy. Zajęcia w domu są również atrakcyjne dla dzieci zmęczonych siedzeniem w szkolnej ławce. Alternatywą dla lekcji z dojazdem do ucznia są kursy online, które również można realizować w domu.

Czym wyróżnia się dobry kurs języka niemieckiego?

W związku z rosnącym zainteresowaniem kursami językowymi rośnie również liczba szkół z ofertą językową. Nie wszystkie mają jednak doświadczenie w nauczaniu i dysponują profesjonalną kadrą – zdarza się bowiem, że szkoły językowe zatrudniają lektorów bez dokładnego sprawdzenia ich umiejętności. Skąd więc wiedzieć, że wybrana szkoła niemieckiego jest profesjonalna i godna zaufania?

Dobry kurs języka niemieckiego:

 • skupia się na potrzebach i oczekiwaniach kursanta,

 • można dopasować do poziomu zaawansowania, wieku i celów nauki,

 • zapewnia elastyczność w wyborze lektora,

 • jest prowadzony przez lektora z odpowiednimi kwalifikacjami (np. kwalifikacje do prowadzenia kursów biznesowych czy pracy z dziećmi),

 • umożliwia wybór najwygodniejszej formy nauki (w domu, w firmie, w sali lekcyjnej, online),

 • jest interesujący dla kursanta i stworzony w oparciu o jego zainteresowania,

 • skupia się na rozwoju wszystkich kompetencji językowych (mówienie, pisanie, słuchanie, czytanie),

 • umożliwia dopasowanie terminów i godzin zajęć do planu dnia kursanta.

Szkoła językowa Moose ma ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Nasza oferta obejmuje całą Polskę, a jedną z najpopularniejszych lokalizacji jest Wrocław. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę, potrzeby klienta i elastyczność oferty. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kurs niemieckiego a egzaminy językowe

Wielu naszych kursantów decyduje się na korepetycje z niemieckiego przed przystąpieniem do ważnych egzaminów. Dotyczy to nie tylko testu ósmoklasisty i matury, lecz również egzaminów umożliwiających otrzymanie prestiżowego certyfikatu językowego.

Przygotujemy Cię do następujących egzaminów z niemieckiego:

 • Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1 – certyfikat dla dorosłych potwierdzający znajomość niemieckiego na poziomie A1,

 • Goethe-Zertifikat A2 – egzamin dla dorosłych na poziomie A2,

 • Goethe-Zertifikat B1 – egzamin dla młodzieży i dorosłych na poziomie B1,

 • Goethe-Zertifikat B2 – egzamin dla młodzieży i dorosłych na poziomie B2,

 • Goethe-Zertifikat C1 – egzamin dla dorosłych na poziomie C1,

 • Goethe-Zertifikat C2: Großes Deutsches Sprachdiplom – egzamin dla dorosłych na poziomie C2,

 • Goethe-Zertifikat A1: Fit in Deutsch 1 – egzamin dla dzieci i młodzieży (10-16 lat) potwierdzający znajomość niemieckiego na poziomie A1,

 • Goethe-Zertifikat A2: Fit in Deutsch – egzamin dla młodzieży (12-16 lat) na poziomie A2,

 • TestDaF – egzamin na poziomie B2/C1 akceptowany przez wszystkie wyższe uczelnie w Niemczech,

 • egzaminy TELC Deutsch A1-C2 – egzamin dla młodzieży i dorosłych potwierdzający znajomość języka na poziomie A1, A2, B1, B2, C1 lub C2, który stanowi dowód kompetencji języka niemieckiego, a także jest podstawą do ubiegania się o obywatelstwo niemieckie.

Po określeniu celu nauki dobierzemy lektora, który specjalizuje się w przygotowywaniu kursantów do udziału w egzaminach certyfikujących na poziomie A1-C2. Egzaminy nie odbywają się w Moose, lecz w licencjonowanych centrach egzaminacyjnych, które można znaleźć we Wrocławiu.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs niemieckiego we Wrocławiu?

Aby nauka niemieckiego była efektywna, warto wybrać szkołę językową, która ma doświadczenie w kształceniu i zapewnia elastyczną ofertę. Decydując się na szkołę niemieckiego Moose, dopasujesz korepetycje do własnych potrzeb i wolnego czasu. Z nami możesz uczyć się dokładnie tak, jak lubisz :)

Sprawdź, co nas wyróżnia!

 • Bezpłatny dojazd – nasz lektor dojedzie do Ciebie bez dodatkowych opłat. Dotyczy to niemal wszystkich miejsc w obrębie Wrocławia.

 • Zajęcia w domu lub w firmie – nie masz czasu na dojazd do szkoły językowej? Z nami nie musisz się tym martwić, gdyż na zajęcia możemy dojechać do Twojego domu lub siedziby firmy.

 • Zajęcia indywidualne i grupowe – to Ty decydujesz, jak chcesz się uczyć. Umożliwiamy zarówno naukę indywidualną, jak i w małych grupach. Stawiamy na wysoką efektywność nauczania, dlatego nie uczymy w dużych grupach.

 • Certyfikowani lektorzy – zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli, którzy przechodzą kilkuetapową rekrutację, posiadają certyfikaty i odpowiednie przygotowanie do nauczania.

 • Ponad 28 lat doświadczenia – Moose działa od 1994 roku, a w tym czasie udało nam się otworzyć ponad 90 oddziałów w całej Polsce.

 • Program lojalnościowy – oferta dla klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Otrzymasz od nas kartę klienta, na której możesz zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne prezenty.

 • 2-tygodniowy okres próbny – w ciągu 2 tygodni każdy kursant ma prawo rozwiązać umowę bez okresu wypowiedzenia, płacąc jedynie za te lekcje, które już się odbyły.

 • Korepetycje z niemieckiego dla każdego – uczymy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania oraz przygotowujemy do wszystkich egzaminów z niemieckiego.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze lektorów i wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu nasze kursy niemieckiego wyróżniają się wysoką skutecznością i elastycznością. To my dopasowujemy się do Ciebie, dlatego nie musisz zmieniać swojego planu dnia, by wziąć udział w zajęciach.

Na czym polegają korepetycje z niemieckiego w Moose?

Kurs języka niemieckiego różni się w zależności od wieku ucznia, stopnia zaawansowania i celu nauki. Zupełnie inaczej wyglądają więc zajęcia języka niemieckiego dla dzieci, a inaczej korepetycje dla dorosłych czy kursy firmowe. Z tego względu podzieliliśmy naszą ofertę na kilka rodzajów – dopasowanych do potrzeb poszczególnych kursantów.

 • Korepetycje indywidualne – kurs niemieckiego we Wrocławiu dla klientów indywidualnych i małych grup znajomych.

 • Kursy dla biznesu – intensywny kurs niemieckiego dla osób, które chcą poznać język niemiecki biznesowy.

 • Język niemiecki dla dzieci – Moosekids to program dla dzieci od 4. roku życia, który jest atrakcyjny dla maluchów i dopasowany do ich potrzeb.

 • Oferta korporacyjna – niemiecki dla firm z możliwością dojazdu do siedziby przedsiębiorstwa.

 • Niemiecki online – oferta dla osób preferujących naukę zdalną.

Z oferty naszej szkoły języka niemieckiego we Wrocławiu może skorzystać każda osoba, która pragnie zainwestować w swój rozwój. Aby wziąć udział w naszym kursie niemieckiego, wystarczy ukończyć 4 lata i mieć motywację do nauki!

Indywidualne i grupowe korepetycje z niemieckiego

Nasza szkoła językowa oferuje kursy języka niemieckiego dla klientów indywidualnych i małych grup znajomych. Ta opcja jest najczęściej wybierana przez osoby, które pasjonują się nauką języków, przygotowują się do egzaminu, chcą zmienić pracę lub planują wyjazd za granicę. Decydując się na indywidualny kurs języka niemieckiego, możesz samodzielnie lub z pomocą lektora wybrać zakres tematyczny i model nauki – lektor w 100% dostosuje plan nauczania do Twoich preferencji.

Kurs niemieckiego we Wrocławiu może odbywać się zarówno w Twoim domu, jak i w miejscu pracy. Dojazd do ucznia jest całkowicie darmowy! Dysponujemy również salami lekcyjnymi, dlatego na życzenie klienta prowadzimy zajęcia w naszej lokalizacji.

Jeśli masz grupę dobrych znajomych, z którymi wspólnie pragniesz zgłębiać tajniki niemieckiego, możesz zdecydować się na zajęcia w gronie przyjaciół. Opcja ta jest szczególnie atrakcyjna pod względem ekonomicznym, gdyż lekcje grupowe są tańsze niż indywidualne. Na zajęcia w grupie można zapisać się wspólnie z rodzeństwem, przyjaciółmi czy współpracownikami – to świetny sposób na produktywne spędzanie wolnego czasu czy przygotowywanie się do wyjazdu na wakacje.

Nie prowadzimy kursów w dużych grupach, gdyż uważamy, że taka nauka nie jest efektywna. Podczas kursu niemieckiego w kilkuosobowej grupie lektor może poświęcić tyle samo uwagi wszystkim uczniom. Wspólne zajęcia to także świetna motywacja do nauki.

Język niemiecki biznesowy

Wrocław to miasto, w którym pracujesz? A może planujesz ubiegać się o posadę w jednej z wrocławskich firm albo chcesz wyjechać do pracy za granicę? Poznaj język niemiecki biznesowy i zwiększ swoje kompetencje w zakresie języka specjalistycznego!

Kurs języka niemieckiego biznesowego świetnie prezentuje się w CV i otwiera drzwi do nowych ofert pracy. Znajomość niemieckiego jest obecnie niezwykle pożądana przez polskich pracodawców, którzy współpracują z firmami z Niemiec, Austrii, Szwajcarii czy Belgii. Znając język niemiecki biznesowy, możesz również ubiegać się o pracę w zagranicznych firmach.

Umiejętności nabyte w trakcie kursu biznesowego pomogą Ci podczas:

 • telefonicznej i mailowej komunikacji z zagranicznymi klientami,

 • wyrażania opinii w trakcie spotkań biznesowych,

 • prowadzenia negocjacji z klientami niemieckojęzycznymi,

 • robienia prezentacji w języku niemieckim.

Pracownicy, którzy płynnie posługują się branżowym językiem niemieckim, są niezwykle cenni dla firmy, a przy tym mają większe szanse na utrzymanie stanowiska czy awans. Program zajęć w pełni dopasujemy do Twoich potrzeb i umiejętności. Jeśli chcesz skupić się na komunikacji pisemnej, położymy większy nacisk na zajęcia z gramatyki i pisanie e-maili. Jeśli z kolei chcesz popracować nad wymową i komunikacją werbalną, przygotujemy materiały, które pomogą Ci rozwijać konkretne kompetencje.

Niemiecki dla firm

Oferta korporacyjna różni się od kursów biznesowych tym, że jest kierowana do firm pragnących kształcić swoich pracowników. Niemiecki dla firm to kurs skupiający się na języku biznesowym i słownictwie branżowym. Celem kursu jest rozwój kompetencji językowych pracowników w zakresie języka niemieckiego. Z lekcji mogą korzystać zarówno ochotnicy, jak i wybrane przez firmę osoby – wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań przedsiębiorstwa.

Przed rozpoczęciem zajęć wykonujemy testy poziomujące, by poznać poziom znajomości języka wśród uczestników i przydzielić uczniów do grup. Najlepsze efekty można osiągnąć podczas pracy w małych grupach, w których znajdują się osoby na podobnym poziomie zaawansowania. W trakcie kursu niemieckiego we Wrocławiu rozwijamy kompetencje językowe pracowników, skupiając się na umiejętnościach z zakresu komunikacji pisemnej i werbalnej. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie firmy, dzięki czemu możesz zaoszczędzić na organizacji dojazdów.

Język niemiecki dla dzieci

Moosekids to oferta naszej szkoły językowej skierowana do najmłodszych uczniów, którą adresujemy do maluchów od 4 lat. Wielu rodziców zastanawia się, czy język niemiecki dla dzieci 4-letnich ma sens. Oczywiście, że tak – pod warunkiem, że zajęcia są dopasowane do potrzeb i umiejętności maluchów. Nie ma sensu sadzać 4-latków w ławkach i dawać im podręczników, gdyż tego rodzaju nauka skierowana jest do dzieci starszych i dorosłych. Zajęcia dla najmłodszych skupiają się przede wszystkim na łączeniu nauki z zabawą, a ich celem jest zaszczepienie miłości do niemieckiego.

Nasza szkoła języka niemieckiego we Wrocławiu współpracuje z wykwalifikowanymi lektorami, którzy oprócz tego, że świetnie znają niemiecki, mają też odpowiednie przygotowanie pedagogiczne. Lekcje mają ciekawą i angażującą formę, która skupia się na wykorzystywaniu takich narzędzi jak gry i zabawy, piosenki, zagadki, zajęcia ruchowe i plastyczne, filmy, kreskówki i animacje.

Język niemiecki dla dzieci to oferta obejmująca zajęcia indywidualne oraz zajęcia w małych grupach. Nauka w grupach kilkuosobowych jest bardziej efektywna niż nauka w szkole, gdzie dziecko musi nadążać za grupą kilkudziesięciu osób. Lektor Moosekids nie musi realizować podstawy programowej ani poświęcać uwagi dużej grupie dzieci, dlatego nauczanie przynosi lepsze efekty.

Nasi lektorzy dojeżdżają do wszystkich części Wrocławia zupełnie za darmo, dlatego nie musisz się martwić dodatkowymi kosztami. Do szkoły niemieckiego Moosekids możesz zapisać dziecko w dowolnym wieku, które ukończyło 4 lata.

Niemiecki dla dzieci to dobry kurs dla uczniów, którzy:

 • wykazują zdolności językowe i uczą się szybciej niż klasa,

 • mają zaległości w nauce i nie nadążają za klasą,

 • wychowali się za granicą i po przyjeździe do Polski nadal chcą uczyć się niemieckiego,

 • przygotowują się do egzaminów.

Dysponujemy rozbudowaną kadrą nauczycielską, dlatego jeśli dziecko nie polubi lektora, może go bezpłatnie zmienić. Gwarantujemy 2-tygodniowy okres próbny, po którym można zdecydować, czy forma lekcji jest atrakcyjna dla dziecka, czy też tego typu zajęcia nie spełniają oczekiwań malucha.

Język niemiecki online

Naszą najnowszą propozycją jest kurs języka niemieckiego online, który kierujemy do wszystkich osób prowadzących intensywne życie rodzinne i zawodowe. Wcale nie musisz mieszkać we Wrocławiu, by uczyć się niemieckiego – z naszej oferty korzystają również mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz kursanci, którzy często podróżują, przez co nie mogą sobie pozwolić na zajęcia stacjonarne. Kurs języka niemieckiego online to także oferta dla introwertyków i wszystkich osób preferujących naukę zdalną przez komunikator Skype.

Dla niektórych uczniów indywidualne lub grupowe zajęcia z lektorem są stresujące. W przypadku kursu online możesz zaparzyć kawę, wygodnie usiąść przed komputerem i uczyć się w ulubiony sposób. Nie martw się, jeśli przydzielony Ci lektor nie sprosta Twoim oczekiwaniom – skontaktuj się z naszym Działem Doboru Lektora i poproś o zmianę nauczyciela. Pragniemy, by korepetycje z niemieckiego były w pełni dopasowane do Twoich potrzeb, dlatego zapewniamy dużą elastyczność w wyborze lektora. Szkoła niemieckiego Moose oferuje lekcje online adresowane również do osób, które chcą się uczyć języka biznesowego.

W jaki sposób sprawdzamy kompetencje naszych lektorów niemieckiego?

Oddziały Moose znajdują się w ponad 150 miastach, w których zatrudniamy więcej niż 1000 wykwalifikowanych nauczycieli. Wiele osób zadaje nam więc pytanie, w jaki sposób sprawdzamy kwalifikacje lektorów przy tak dużej kadrze.

Ze względu na wielkość szkoły i zdobytą przez lata renomę nie możemy sobie pozwolić na zatrudnianie przypadkowych osób. Dokładnie sprawdzamy więc nie tylko kwalifikacje, lecz również umiejętności kandydatów, gdyż jedno nie zawsze idzie w parze z drugim. Szkoły językowe Moose mają najbardziej rozbudowany system rekrutacyjny spośród wszystkich szkół w Polsce.

Co to oznacza w praktyce? Większość szkół wymaga od lektorów jedynie pisemnego potwierdzenia kwalifikacji. W Moose kandydaci na lektorów niemieckiego przechodzą testy kwalifikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne. Sprawdzamy także doświadczenie w nauczaniu oraz umiejętności pedagogiczne przyszłych lektorów. Tylko najlepsi kandydaci przechodzą rekrutację i mogą uczyć w Moose.

Dokładamy wszelkich starań, by poziom nauki w naszej szkole niemieckiego był wysoki i dopasowany do stopnia zaawansowania, potrzeb i oczekiwań uczniów. Jeśli mimo wszystko nie będziesz zadowolony z przydzielonego lektora, możesz bez problemu zmienić go na innego nauczyciela.

8 powodów, dla których warto uczyć się niemieckiego

Nauka języków obcych to inwestycja w rozwój kariery i pasji. Ale dlaczego spośród wszystkich języków warto wybrać właśnie niemiecki?

 1. Niemiecki to pierwszy lub drugi język ok. 125 mln ludzi na całym świecie. Na kontynencie europejskim niemiecki jest używany w Niemczech, Austrii, Belgii, Szwajcarii, Luksemburgu, Liechtensteinie i Włoszech. Znajomość niemieckiego otwiera więc drzwi do podróży i pracy w wielu krajach.

 2. Znając niemiecki, możesz czytać w oryginale dzieła wybitnych twórców, takich jak Thomas Mann, Herman Hesse, Franz Kafka czy J. W. Goethe. Dotyczy to również oglądania filmów i seriali, np. Dark, W ułamku sekundy czy Toni Erdmann.

 3. Zarówno angielski, jak i niemiecki wywodzą się z grupy języków germańskich. Jeśli więc znasz angielski, nauka niemieckiego nie powinna sprawiać Ci problemów.

 4. Język niemiecki zapisywany jest fonetycznie, co oznacza, że jeśli nauczysz się wymowy, pisanie i odczytywanie słów nie będzie trudne.

 5. Niemcy to jeden z największych partnerów biznesowych polskich firm, dlatego znalezienie dobrze płatnej pracy z językiem niemieckim nie powinno stanowić problemu. Mowa również o ciekawej pracy za granicą.

 6. W Niemczech znajdują się jedne z najlepszych uniwersytetów na świecie, np. Uniwersytet Ludwika i Maksymiliana w Monachium, Uniwersytet Techniczny w Monachium czy Wolny Uniwersytet Berliński. Kurs języka niemieckiego jest więc świetnym sposobem na przygotowanie się do studiów za granicą.

 7. Polska to popularny kraj wśród niemieckojęzycznych turystów, dlatego znajomość języka niemieckiego daje możliwość znalezienia ciekawej pracy w branży turystycznej.

 8. Niemiecki jest jednym z najbardziej pożądanych języków wśród polskich pracodawców, dlatego dobry kurs języka niemieckiego to inwestycja we własny rozwój i sposób na zdobycie lepszej pracy.

Zalet nauki niemieckiego jest oczywiście znacznie więcej, a każdy kursant postrzega je nieco inaczej. Powiedz nam, czego oczekujesz od kursu, a my przygotujemy zajęcia dopasowane do Twoich celów i zainteresowań. Może zależy Ci przede wszystkim na czytaniu niemieckiej literatury i prasy? A może planujesz ubiegać się o pracę w Niemczech lub Belgii? Z nami możesz osiągnąć każdy cel!

Wykonaj test umiejętności językowych i sprawdź swój poziom!

Intensywnie uczysz się w domu, ale czujesz, że samodzielna nauka nie przynosi oczekiwanych rezultatów? A może od dawna nie miałeś styczności z niemieckim i zastanawiasz się, czy w ogóle coś jeszcze pamiętasz?

Przed podjęciem decyzji o kursie niemieckiego we Wrocławiu sprawdź swój poziom, wykonując test umiejętności językowych przygotowany przez specjalistów Moose. Test składa się z 50 zdań z lukami do wypełnienia. Wykonanie testu jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące – jego wysłanie nie jest więc równoznaczne z zapisaniem się na kurs.

Po ukończeniu testu wpisz swoje imię i adres e-mail, a następnie poczekaj na wynik. Otrzymany rezultat możesz zachować dla siebie lub przekazać nam podczas składania zamówienia na kurs języka niemieckiego. Nie martw się, jeśli wynik testu nie spełni Twoich oczekiwań – z łatwością nadrobisz materiał podczas korepetycji i wspólnie z lektorem popracujesz nad słabymi punktami.

Jak mogę zapisać się na kurs niemieckiego we Wrocławiu?

Nasza szkoła językowa zapewnia wiele możliwości rejestracji na kurs. Wyróżnia nas elastyczność, nie tylko w zakresie podejścia do nauki, lecz również w kwestiach organizacyjnych. Na kurs języka niemieckiego we Wrocławiu możesz zapisać się w dowolny sposób:

 • telefonicznie, dzwoniąc pod numer 71 797 55 50 lub 71 348 14 65,

 • mailowo, pisząc na adres bok@moose.pl,

 • osobiście w naszym wrocławskim oddziale przy ul. św. Elżbiety 4 (III piętro 50-529),

 • przez formularz kontaktowy na naszej www.

Po rejestracji przygotujemy umowę, którą możesz podpisać na miejscu lub drogą pocztową. Zapisy na kursy niemieckiego trwają przez cały rok szkolny, dlatego naukę rozpoczniesz w dowolnym momencie. Najlepiej jednak zrobić to we wrześniu – w tym czasie nasi lektorzy mają najwięcej wolnych terminów.

Boisz się, że kurs języka niemieckiego może Ci się nie spodobać? Warto się przekonać! W razie czego masz 2 tygodnie na zrezygnowanie z zajęć, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

A może niemiecki jest tylko jednym z kilku języków, których chcesz się uczyć? Sprawdź pełną ofertę językową Moose i rozpocznij intensywną naukę niemieckiego wraz z angielskim, francuskim, hiszpańskim, ukraińskim, włoskim lub rosyjskim.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! :)

Inne korepetycje we Wrocławiu