Korepetycje z fracuskiego w Warszawie


Nie bez powodu język francuski nazywany jest językiem miłości: jest wyjątkowo melodyjny i od razu nasuwa skojarzenie z Paryżem – miastem zakochanych. Nie znaczy to jednak, że jest to język wyłącznie poetów, muzyków i innych artystów; wręcz przeciwnie, coraz częściej język francuski wykorzystywany jest podczas rozmów biznesowych. Francja przyciąga licznych inwestorów, a francuskie firmy szukają krajów do współpracy i inwestycji. Nic zatem dziwnego, że pracownicy biegle władający językiem francuskim są tak pożądani na rynku pracy. Interesuje Cię nauka francuskiego? Warszawa poleca naszą szkołę językową!

Francuski od podstaw? To możliwe!

Wbrew obiegowej opinii nauka języka francuskiego wcale nie jest aż tak trudna! Owszem, pisownia i wymowa w języku francuskim są często rozbieżne – pisze się jedno, a czyta coś zupełnie innego. Ponadto w języku polskim nie występują wszystkie francuskie dźwięki, a charakterystyczne francuskie „r” może sprawiać trudności wielu osobom. Nie znaczy to jednak, że niemożliwa jest nauka języka francuskiego od podstaw: wystarczy odrobina determinacji, doświadczony nauczyciel oraz i solidne korepetycje z francuskiego.

Francuski od podstaw wymaga przede wszystkim poznania zasad wymowy; choć możesz uczyć się tego języka samodzielnie, to jednak profesjonalny kurs języka francuskiego przyniesie efekty o wiele szybciej. Marzysz o tym, by poznać język francuski? Najwyższa pora, by spełnić marzenia i rozpocząć naukę!

Nauka języka francuskiego – doskonały pomysł dla każdego

Nauka języka francuskiego od najmłodszych lat sprawi, że Twoja pociecha będzie biegle posługiwała się dodatkowym językiem obcym: w przyszłości może zdecydować się na liceum dwujęzyczne i międzynarodową maturę, wyjechać na wymianę studencką czy rozpocząć studia we Francji, Belgii lub Kanadzie. Dorośli z kolei poprzez naukę dodatkowego języka obcego zwiększają swoje szanse na znalezienie lepiej płatnej, rozwojowej pracy w międzynarodowej firmie.

Marzysz o wakacjach we Francji i chcesz poznać ten kraj „od podszewki”? Zanim spakujesz walizki, wybierz się na korepetycje z francuskiego: podczas zajęć poznasz podstawy gramatyki, słownictwo i podstawowe zwroty, dzięki którym pobyt we Francji będzie o wiele ciekawszy. Znając język nie jesteś już pierwszym lepszym turystą – poradzisz sobie zarówno podczas zwiedzania, jak i załatwiania wszystkich kwestii organizacyjnych.

Kurs języka francuskiego – wybierz najlepsze rozwiązanie

Planujesz wybrać się na kurs francuskiego w Warszawie? Nasza oferta obejmuje zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Prowadzimy kursy języka francuskiego na różnych poziomach, począwszy od podstawowego po zaawansowany, a nawet kurs zawierający specjalistyczne słownictwo dla danej branży. Warszawa i Moose Centrum Języków Obcych to najlepszy wybór: zatrudniamy profesjonalnych lektorów i układamy grafik zajęć w taki sposób, by zapewnić największą elastyczność. Nie masz czasu na naukę języka obcego? Zapraszamy na zajęcia online – w ten sposób nie tracisz czasu na dojeżdżanie do szkoły językowej.

Inne korepetycje w Warszawie