Korepetycje z rosyjskiego w Warszawie


Czasy obowiązkowej nauki języka rosyjskiego minęły już dawno; obecnie niewiele szkół decyduje się na wprowadzenie języka rosyjskiego jako dodatkowego języka obcego. Tymczasem zainteresowanie nauką języka naszych wschodnich sąsiadów rośnie; jeśli Ciebie także interesuje nauka rosyjskiego, skorzystaj z usług naszej szkoły językowej!

Dlaczego nauka rosyjskiego to dobry pomysł?

Rosyjski alfabet na pierwszy rzut oka jest dla nas niemal kompletnie niezrozumiały. Jeśli jednak poświęcimy chwilę na naukę poszczególnych liter, znajdziemy całkiem sporo podobieństw pomiędzy językiem polskim i rosyjskim. Język rosyjski jest dla Polaków stosunkowo łatwy w nauczeniu: obydwa języki wywodzą się z rodziny języków słowiańskich, więc intensywne korepetycje z rosyjskiego bardzo szybko przyniosą efekty.

Kurs języka rosyjskiego to doskonały sposób na podróżowanie po Rosji bez ograniczeń: to kraj, w którym nie każdy będzie posługiwał się językiem innym niż ojczysty. Jeśli chcesz podróżować bez przeszkód, kurs języka rosyjskiego to znakomity wybór.

Rosja jest poważnym partnerem handlowym – wiele firm decyduje się na współpracę z rosyjskimi przedsiębiorstwami i w efekcie poszukuje pracowników władających tym językiem. Korepetycje z rosyjskiego sprawią, że poznasz podstawy tego języka, co będzie stanowiło poważną pozycję w Twoim CV. Niezależnie od tego, czy Twoim miejscem zamieszkania jest Warszawa, czy też miejscowość bliżej wschodniej granicy, warto lepiej poznać język rosyjski, który może przydać nam się w pracy.

Kurs rosyjskiego w Warszawie – zapraszamy do naszej szkoły językowej

Interesuje Cię kurs rosyjskiego w Warszawie? Spośród wielu dostępnych w stolicy ofert nasza szkoła języka rosyjskiego w Warszawie to najlepszy wybór. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie nauki języków obcych oraz zatrudniamy doświadczonych lektorów – dzięki temu nasi kursanci mogą oczekiwać najwyższej jakości świadczonych usług. Uczymy języka rosyjskiego od podstaw oraz pracujemy z grupami średniozaawansowanymi oraz zaawansowanymi, a także prowadzimy indywidualne zajęcia.

Moose Centrum Języków Obcych to szkoła językowa charakteryzująca się nowoczesnym podejściem do nauki: stawiamy na połączenie teorii z praktyką, dzięki czemu nasi klienci poznają język rosyjski z każdej strony. Prowadzimy zajęcia dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Dla zainteresowanych oferujemy także zajęcia w formie online – dzięki temu nie musisz obawiać się, że nie dasz rady dotrzeć do szkoły językowej. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i poznaj tajniki języka rosyjskiego!

Inne korepetycje w Warszawie

FAQ