Korepetycje z niemieckiego w Białymstoku


Korepetycje z niemieckiego – dlaczego warto z nich skorzystać?

Językiem niemieckim posługuje się blisko 125 mln ludzi, w tym około 100 mln w samej Europie. Jest on niezastąpiony podczas podróży do takich państw jak Niemcy, Szwajcaria, Austria, Liechtenstein, Luksemburg, Belgia, a nawet do niektórych regionów Włoch. Jest także jednym z oficjalnych języków Unii Europejskiej.

Kurs języka niemieckiego przyda się wszystkim osobom, którym zależy na poprawie swojej pozycji na rynku pracy oraz zwiększeniu możliwości zatrudnienia za granicą. To silny atut, zważywszy na partnerstwo handlowe Polski i Niemiec oraz częste odwiedziny niemieckich turystów w naszym kraju. Wszystko to przekłada się na lepsze relacje biznesowe. Znajomość niemieckiego przyda się też osobom, które planują studia w jednym z wymienionych krajów.

Czym wyróżnia się nasza szkoła języków obcych?

Nauka niemieckiego wcale nie musi być nudna i uciążliwa, co doskonale udowadniają nasi lektorzy. Zajęcia są prowadzone w oparciu o autorski program, który jest jednocześnie bardzo skuteczny. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, w tym dzieci oraz firm. Oprócz nauki od podstaw korepetycje z niemieckiego mogą być ukierunkowane na poprawę dotychczasowych umiejętności.

Nasi nauczyciele w mieście Białystok zajmują się też przygotowaniem do kursów i nauką języka biznesowego. Oprócz indywidualnych lekcji możemy poprowadzić zajęcia dla małych grup znajomych. Lektorzy są w stanie dopasować model nauki do osobistych preferencji oraz celu językowego.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych kursach?

Kurs niemieckiego w Białymstoku prowadzony z myślą o najmłodszych stanowi połączenie zabawy z nauką. Dzięki temu nie trzeba się obawiać, że dzieci szybko znudzą się lekcjami i nie będą chciały w nich uczestniczyć. Nasi lektorzy mogą poszczycić się nie tylko doskonałą znajomością języka, lecz także doświadczeniem pedagogicznym.

W przypadku osób dorosłych kurs języka niemieckiego może odbywać się w dowolnym wskazanym miejscu w obrębie granic administracyjnych miasta Białystok. Nauczyciel może dojeżdżać zarówno do domu kursanta, jak i do miejsca jego pracy. To zatem spora wygoda oraz znaczna oszczędność czasu. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Inne korepetycje w Białymstoku