Korepetycje z angielskiego w Białymstoku


Korepetycje z angielskiego w Białymstoku

Centrum Języków Obcych MOOSE organizuje korepetycje z angielskiego dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Nasza szkoła języka angielskiego w Białymstoku to miejsce, które na pierwszym miejscu stawia potrzeby kursantów. Jesteśmy w stanie w pełni dopasować naszą ofertę do Twoich umiejętności, czasu, jakim dysponujesz, preferencji związanych z materiałem oraz formy zajęć.

Nauka angielskiego – indywidualnie lub w małej grupie

Lubisz samodzielną naukę? A może znacznie lepiej przyswajasz wiedzę w małej grupie, która dodatkowo motywuje Cię do pracy? Nasza szkoła językowa, której siedzibą jest Białystok, oferuje zarówno indywidualne, jak i grupowe zajęcia. Lekcje grupowe odbywają się w grupach złożonych z maksymalnie 10 osób – nauka w kameralnym gronie jest bowiem znacznie bardziej efektywna niż lekcje w dużym zespole, gdyż lektor jest w stanie poświęcić uwagę każdemu kursantowi. Na kurs grupowy można przyjść samodzielnie albo z przyjaciółmi lub współpracownikami.

Z kolei nauka angielskiego w trybie indywidualnym to opcja dla wymagających, którzy nie potrzebują dodatkowej motywacji w postaci grupy. W trakcie zajęć indywidualnych lektor poświęca 100% czasu jednemu kursantowi, co pozwala w pełni dopasować materiał i intensywność pracy do potrzeb danej osoby.

Kurs angielskiego online lub stacjonarnie

Nauka angielskiego odbywa się w trybie stacjonarnym lub online – my zapewniamy najlepszych lektorów, Ty decydujesz o tym, jak i kiedy chcesz się uczyć. Coraz więcej kursantów wybiera zajęcia online, które są szczególnie komfortowe dla osób preferujących naukę zdalną. Jeśli planujesz wyjazd, wcale nie musisz przekładać zajęć – możesz uczestniczyć w nich z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

Nie rezygnujemy jednak z lekcji stacjonarnych. Nasi profesjonalni lektorzy dojeżdżają na korepetycje z angielskiego do kursantów mieszkających na terenie Białegostoku i okolic. Oferujemy bezpłatny dojazd lektora do mieszkania prywatnego, miejsca pracy lub innej wskazanej lokalizacji. Nie musisz więc przejmować się kwestiami organizacyjnymi i tracić czasu na dojazdy. Dbamy o to, by nauka z MOOSE była dopasowana do potrzeb wszystkich osób – bez względu na czas pracy czy miejsce zamieszkania.

Czego możemy Cię nauczyć?

 

Dzięki rozbudowanej bazie profesjonalnych lektorów języka angielskiego jesteśmy w stanie dopasować nauczyciela do Twoich celów. Chcesz poprawić swoje wyniki w nauce albo jak najlepiej przygotować się do egzaminu ósmoklasisty lub matury? A może pragniesz podnieść swoje kompetencje zawodowe, znaleźć pracę za granicą albo zdać egzamin certyfikacyjny FCE? Zapraszamy na kurs angielskiego do MOOSE – pomożemy osiągnąć założony cel i sprawimy, że nauka języków obcych stanie się Twoją pasją!

Inne korepetycje w Białymstoku