Korepetycje z francuskiego w Białymstoku


Nauka francuskiego – dlaczego warto?

Język francuski jest używany nie tylko we Francji, lecz także w Belgii, Szwajcarii, Monako i Luksemburgu. Oprócz tego mówi się nim w Kanadzie, Gujanie Francuskiej, na Haiti oraz w Centralnej i Zachodniej Afryce. W praktyce na całym świecie posługuje się nim aż 200 mln ludzi. Jest to także jeden z oficjalnych języków Unii Europejskiej.

Nauka języka francuskiego może stać się ciekawą przygodą, w której będą towarzyszyć Ci doświadczeni nauczyciele. Kurs jest polecany wszystkim osobom, które chcą poszerzyć swoje kompetencje językowe oraz możliwości zatrudnienia. Międzynarodowy charakter francuskiego sprawia, że posługujące się nim osoby są w stanie znaleźć pracę na całym świecie.

Jak wygląda nauka języka francuskiego w Moose?

Kurs francuskiego w Białymstoku to znakomita opcja dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe. Nasze Centrum Języków Obcych może poszczycić się ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. Świadczymy usługi zarówno dla indywidualnych klientów, jak i firm. Kurs języka francuskiego może zostać dopasowany do potrzeb każdej osoby.

Oferujemy zajęcia na różnych poziomach, a także możliwość przygotowania do egzaminów. Nasi lektorzy są też w stanie przyjechać do domu kursanta, do miejsca pracy oraz przeprowadzić zajęcia w dowolnym terminie. Zarówno francuski od podstaw, jak i kursy dla zaawansowanych są prowadzone w nowoczesny sposób. Oferujemy również lekcje dla dzieci.

Dlaczego warto skorzystać z naszych kursów?

Zajęcia w mieście Białystok są prowadzone przez osoby, które nie tylko perfekcyjnie znają francuski, ale oprócz tego mają duże doświadczenie pedagogiczne jako nauczyciele. W trakcie lekcji realizują nasz autorski program, który wyróżnia się dużą skutecznością. W przypadku dzieci stanowi on połączenie zabawy z poznawaniem podstaw języka.

Z myślą o dorosłych przygotowaliśmy ofertę indywidualnej nauki połączonej z dojazdem nauczyciela w wybrane miejsce. Dzięki temu kursanci nie muszą tracić czasu na samodzielne dojazdy i mogą określić, kiedy dysponują czasem na zajęcia. Korepetycje z francuskiego mogą dotyczyć także języka branżowego oraz nauki specjalistycznych zwrotów. Zapraszamy do kontaktu.

Inne korepetycje w Białymstoku