Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Knurów.

MOOSE CJO to renomowana szkoła języków obcych, która funkcjonuje na rynku polskim od 1994 roku. Specjalizujemy się w kursach indywidualnych oraz biznesowych, przeznaczonych dla firm i instytucji.

Działamy od 1994 roku. Powstaliśmy we Wrocławiu, a dzięki prężnemu rozwojowi rozszerzyliśmy działalność również na inne miasta. Obecnie posiadamy swoje Biura Obsługi Klienta we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Białymstoku, Kielcach, Częstochowie, Opolu i Lublinie.
Mamy również liczne przedstawicielstwa na terenie całej Polski, będąc obecnym już w ponad 100 miastach. Zatrudniamy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych lektorów z dużym doświadczeniem, którzy potrafią skutecznie przekazywać wiedzę.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. Tworzymy indywidualny program, dopasowany do potrzeb i celu nauki Ucznia. Dojeżdżamy bezpłatnie do domu lub pracy Klienta, sprawiając, że oszczędza czas i pieniądze!.

Najmłodszych zapraszamy na efektywny kurs językowy, w którym nasi wykwalifikowani lektorzy łączą zabawę z nauką.
Przygotowujemy także do egzaminów językowych takich jak: FCE, CAE lub dowolnych innych. Z sukcesem kształcimy naszych kursantów pod kątem do egzaminu maturalnego czy gimnazjalnego.

Zapraszamy do kontaktu i nauki.

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji