Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Bytom

MOOSE to lider nauczania języków obcych w Polsce. Ugruntowana pozycja na rynku daje gwarancję skuteczności. Istniejemy już od 1994 r., obecnie zatrudniając ponad tysiąc lektorów w całym kraju! 

Dzięki temu tworzymy indywidualny program nauczania, który podnosi poziom znajomości języków naszych kursantów. Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Bytomiu i na Śląsku zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. 

MOOSE to szeroki wachlarz usług, dopasowany właśnie do Twoich potrzeb:
-nauczymy Cię  wybranego języka 
-przygotujemy Cię do konkretnego egzaminu (m.in. FCE, CAE, ZD, DELE, DALF), do matury oraz do egzaminów gimnazjalnych z języków obcych
-nauczymy Cię języka biznesowego oraz żargonu dopasowanego do branży
-nauczymy  najmłodszych, przekazując wiedzę poprzez zabawę. Wyróżniamy się wysokimi kompetencjami i tworzymy indywidualny program nauczania dopasowany tylko dla Ciebie (niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, wieku czy też czasu, który możesz poświęcić na naukę).
Nasi doświadczeni lektorzy to gwarancja najwyższej jakości i satysfakcji.

Czekamy na Was w Bytomiu, aby zapewnić Wam skuteczne kursy z dojazdem w atrakcyjnej cenie!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji