Poznaj nasz oddział Moose


MOOSE Bielsko-Biała

Witamy na stronie MOOSE Centrum Języków Obcych w Bielsku-Białej!

MOOSE to lider nauczania języków obcych w Polsce, obecny na rynku od 1994 roku. Zajmujemy się indywidualnym nauczaniem oraz kursami dla firm. Każdego roku zatrudniamy ponad tysiąc lektorów w prawie 100 miastach! Poznaj potęgę języka w Bielsku-Białej.

Kształcimy skutecznie osoby w każdym wieku. Przedsiębiorcy i pracownicy firm mogą rozpocząć u Nas kursy biznesowe, podczas których nauczymy ich fachowego słownictwa, związanego z ich branżą. Najmłodsi są uczeni poprzez zabawę przez kadrę lektorską z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym.

Razem z naszym lektorem można się przygotować do wybranego egzaminu (m.in. gimnazjalny, maturalny, FCE, CAE, ZD, DELE, DALF). Przyjdź do Nas i zostań językowym omnibusem.

MOOSE cechuje indywidualne podejście do każdego Ucznia. Program nauczania tworzony jest na potrzeby każdego z osobna. Bogate doświadczenie naszych lektorów w prowadzeniu zajęć indywidualnych daje naszym klientom gwarancję jakości. Przyjdź i przekonaj się o skuteczności nauczania.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności w Bielsku-Białej i okolicach zdobyliśmy uznanie wielu przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. Oddział w Bielsku-Białej obsługuje cały powiat bielski. Współpracujemy również z lektorami w wielu mniejszych miejscowościach powiatu.

Zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta, udzielamy wszelkich informacji telefonicznie pod nr telefonu 601 921 281
lub mailowo: bielsko-biala@moose.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.
Zapraszamy do nauki!

Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywna nauka
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji