Korzystamy z plików cookies, szczegółowe zasady znajdziesz w Polityce Cookies.

Korzystamy z plików cookies, szczegółowe zasady znajdziesz w Polityce Cookies.

Moose

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH

FC MOOSE awansowało do I ligi na trawie w rozgrywkach WLPNS.

Nasza drużyna piłki nożnej jest beniaminkiem, który awans do I ligi na trawie zapewnił sobie z pierwszego miejsca w II lidze WLPNS. VI edycja WLPNS będzie naszym trzecim sezonem w tych rozgrywkach, wcześniej występowaliśmy w lidze szóstek na boiskach przy ul. Lotniczej.

Udział w WLPNS rozpoczęliśmy od trzeciej ligi, skąd bez problemów awansowaliśmy do ligi drugiej. Po jednym sezonie w drugiej lidze okazaliśmy się najlepszym zespołem i już na wiosnę będziemy walczyć o mistrzostwo. Najlepszym strzelcem w drużynie jest Bartosz Zaborek, który w sezonie wiosna 2010 wywalczył tytuł króla strzelców trzeciej ligi a w poprzednim sezonie zabrakło mu pięciu goli by wygrać rywalizację w lidze drugiej. Mocnym punktem FC MOOSE jest defensywa z Bogdanem Dębkowskim na czele, jednak defensor na początku sezonu doznał groźnej kontuzji kolana i nie wiadomo czy powróci na boisko w marcu. Siła naszej drużyny w dużym stopniu będzie opierać się na takich zawodnikach jak: Grzegorz Kuzyk (bramkarz), Dawid Leib, Rafał Radota, Jakub Lewalski czy Przemysław Stefańczyk. Obecnie FC MOOSE walczy o Superligę w rozgrywkach halowych i jesteśmy bliscy awansu do tej najbardziej prestiżowej ligi na hali we Wrocławiu.

Gotowy? Czekamy na Ciebie

93 Oddziałów Moose
w Polsce
7 Języków
w każdej szkole
25+ Lat doświadczenia
w nauczaniu
Moose rzetelna firma
Wszelkie prawa zastrzeżone Moose 2014