Korzystamy z plików cookies, szczegółowe zasady znajdziesz w Polityce Cookies.

Korzystamy z plików cookies, szczegółowe zasady znajdziesz w Polityce Cookies.

Moose

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH

Nowe oddziały naszej szkoły w Legnicy i w Pile.

 Miło nam Państwa poinformować iż od 1 lutego 2012 roku rozpoczną działalność dwa nowe oddziały naszej szkoły. Pierwszy z nich powstał w Legnicy i będzie obejmował zakresem swojego działania miasto Legnicę i jak i powiat legnicki, drugi zaś będzie działał na terenie miasta Piła.

Już wrótce zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i cennikiem który będzie obowiązywał w nowych miastach. Zapraszamy także do skorzystania z oferty nowych oddziałów i doskonalenia wybranego języka obcego w konfortowych warunkach i ze świetnymi lektorami.

Gotowy? Czekamy na Ciebie

93 Oddziałów Moose
w Polsce
7 Języków
w każdej szkole
25+ Lat doświadczenia
w nauczaniu
Moose rzetelna firma
Wszelkie prawa zastrzeżone Moose 2014