Korzystamy z plików cookies, szczegółowe zasady znajdziesz w Polityce Cookies.

Korzystamy z plików cookies, szczegółowe zasady znajdziesz w Polityce Cookies.

Moose

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH

FC Moose mistrzem VII edycji Wrocbal

 Nasza drużyna sięgnęła po najwyższe trofeum w rozgrywkach Wrocławskiej Ligi Piłki Nożnej Siedmioosobowej. W decydującym meczu zawodnicy FC MOOSE pokonali Kuźniki Guitar-Max. Gratulujemy!

Miniony sezon był dla naszej drużyny wyjąkowo udany. Z 11 rozegranych meczów wygraliśmy aż 9. Nie ponieśliśmy też żadnej porażki. Łączna liczba 29 punktów jest jedną z najwyższych w historii rozgrywek Wrocbal.

To największe osiągnięcie w historii istnienia naszej drużyny. Do tej pory zdobywaliśmy Puchar Ligi, a także miejsca na podium, ale pierwsze miejsce było - do tej pory - poza naszym zasięgiem. - Od kilku lat gramy w niemal niezmienionym składzie, dzięki czemu na boisku nie mamy żadnych problemów z komunikacją. Każdy z zawodników dokładnie wie, jakie zadania powinien realizować podczas meczu. W moim przekonaniu był to klucz do sukcesu w tym sezonie - podkreślił Grzegorz Kuzyk, bramkarz mistrzowskiej drużyny i współwłaściciel MOOSE Centrum Języków Obcych.

Galerię zdjęć z ostatniego meczu sezonu mogą Państwo obejrzeć na stronie wrocbal.pl

Raz jeszcze gratulujemy zawodnikom i kibicom, którzy wytwale dopingowali nas przez cały sezon!
Skład zwycięskiej drużyny dostępny jest TUTAJ

Gotowy? Czekamy na Ciebie

93 Oddziałów Moose
w Polsce
7 Języków
w każdej szkole
25+ Lat doświadczenia
w nauczaniu
Moose rzetelna firma
Wszelkie prawa zastrzeżone Moose 2014