Korzystamy z plików cookies, szczegółowe zasady znajdziesz w Polityce Cookies.

Korzystamy z plików cookies, szczegółowe zasady znajdziesz w Polityce Cookies.

Moose

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH

Na Dolnym Śląsku już siedem oddziałów naszej szkoły!

 Kłodzko, Wałbrzych, Oborniki Śląskie, Oława, Oleśnica, Jawor i Trzebnica - w tych dolnośląskich miastach istnieją już oddziały naszej szkoły. Wszystkie centra funkcjonują na zasadzie franczyzy. Kursy prowadzone są również we Wrocławiu, gdzie mieści się centrala naszej firmy.

Tak duża liczba oddziałów gwarantuje możliwość świadczenia naszych usług na sporej części województwa. Chętnie nawiążemy jednak współpracę z franczyzobiorcami zainteresowanymi otwarciem oddziałów naszej szkoły w kolejnych miastach - w szczególności w północnej i zachodniej części Dolnego Śląska.

Gotowy? Czekamy na Ciebie

93 Oddziałów Moose
w Polsce
7 Języków
w każdej szkole
25+ Lat doświadczenia
w nauczaniu
Moose rzetelna firma
Wszelkie prawa zastrzeżone Moose 2014