Poznaj nas bliżej


MOOSE Centrum Języków Obcych powstało w 1994 roku we Wrocławiu, mieście wspaniałych ludzi i wielkich możliwości. Od samego początku postawiliśmy na innowacyjność w nauczaniu języków. Aktualnie jesteśmy największą w Polsce szkołą językową zajmującą się nauczaniem indywidualnym i w małych grupach, a nasza siedziba główna i oddział wrocławski znajdują się na przepięknym wrocławskim rynku. Działamy już w prawie 100 miastach i miejscowościach. Zatrudniamy co roku ponad 1000 wyselekcjonowanych lektorów w naszych oddziałach w całej Polsce.

Od samego początku głównym naszym celem było dostosowanie się do indywidualnych potrzeb ucznia. Postawiliśmy na indywidualne zajęcia, podczas których nasz lektor uczy pojedynczego ucznia, ale w naszej ofercie są również kursy dla małych grup. Indywidualnie dostosowujemy do potrzeb ucznia program nauczania i podręcznik, dobieramy najlepszego lektora, biorąc pod uwagę wiek, poziom i zaawansowanie językowe ucznia. Jesteśmy także bardzo elastyczni w kwestii terminów zajęć – to uczeń ma tu najwięcej do powiedzenia. Intensywnie rozwijamy naszą sieć oddziałów franczyzowych. Wszędzie tam, gdzie uczniowie czekają na doskonałą jakość nauczania i indywidualne elastyczne podejście.

Nie mamy wątpliwości, iż w ciągu najbliższych kilku lat na rynku pozostaną wyłącznie szkoły sieciowe. Te, które stworzyły sieć własnych oddziałów lub też wsparły się oddziałami franczyzowymi. W naszym przypadku stawiamy na oba rozwiązania - tym lepszy osiągniemy efekt.

Razem pod jedną marką będzie nam łatwiej, taniej i bezpieczniej. Efekt skali, wspólne działania reklamowe i współpraca zagwarantują nam wszystkim rozwój i sukces. Najważniejsze zaś jest to, że rynek edukacyjny w Polsce wciąż rozwija się bardzo dynamicznie – i to pomimo różnego rodzaju kryzysów czy problemów gospodarczych. Wszyscy chcą się uczyć języków obcych, w każdym miejscu w Polsce – dajmy im na to szansę. Bez znajomości języka obcego trudno teraz odnaleźć się na rynku pracy, w szkole czy na wakacjach. Coraz więcej osób potrzebuje indywidualnego podejścia. To właśnie jest przyszłość kursów językowych. I NASZA WSPÓLNA SZANSA.