2021-04-15

W obecnych czasach znajomość języków jest niczym szeroko otwarte drzwi do świata i kariery. Umożliwia podróże, kształcenie na światowej sławy uczelniach, świetną pracę w Polsce i za granicą, jest prognozą komfortowej przyszłości i niemal gwarantem ponadprzeciętnych zarobków. Tymczasem, jak pokazują statystyki, niemal 44 proc. Polaków zna tylko rodzimy język. Jeden na trzech z nas posługuje się językiem obcym, a tylko jeden na sto – trzema z nich.

Zjawisko jest o tyle ciekawe, że w naszym kraju języków obcych uczą się ogromne rzesze Polaków. Pod względem liczby języków obcych uczonych w szkołach jesteśmy w europejskiej czołówce. Niestety, duża liczba zajęć szkolnych nijak ma się do realnej znajomości obcej mowy wśród absolwentów. Powodem słabego poziomu nauczania jest brak umiejętności motywowania uczniów i zbyt wiele nudnych i mało twórczych zajęć. Narzekamy na zbyt duży nacisk na gramatykę, naukę pamięciową niepotrzebnych ilości słówek i gotowych scenek i dialogów. Brakuje natomiast swobodnych rozmów, nauki wymowy i akcentu.

Szkoła języków obcych w Warszawie, czyli uczyć dobrze i skutecznie

Szkoła języków obcych w Warszawie - prowadzona przez MOOSE - to miejsce, w którym nie uświadczysz nudnych szkolnych zajęć, bezmyślnego „wkuwania” materiału i nauczycieli pozbawionych empatii. W tej, jednej z najlepszych na rynku placówce, kładzie się ogromny nacisk głównie na atrakcyjność lekcji, dopasowanie wykładów do preferencji uczniów oraz świetny kontakt z lektorem. Dzięki znajomości podopiecznych, doskonałemu rozeznaniu w ich umiejętnościach językowych, indywidualnych predyspozycjach i możliwościach – nauka przebiega w świetnej, twórczej i mobilizującej do pracy atmosferze.

Obok lekcji w niewielkich grupach, szkoła oferuje zajęcia indywidualne, przygotowywane w oparciu o potrzeby kursantów, których tematyka i zakres mogą być dowolnie modyfikowane. W zależności od celu nauka obejmować może gramatykę i słownictwo, praktyczną umiejętność prowadzenia rozmowy, opanowanie zwrotów istotnych na użytek zagranicznych podróży, rozeznanie w specjalistycznych słownictwie lub języku branżowym, bądź biznesowym i nieskończenie wiele innych opcji.

MOOSE – świetna szkoła języków obcych w Warszawie

W warszawskiej szkole języków obcych poznać można większość najpopularniejszych języków świata, w tym najczęściej wybierane, jak: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, czy rosyjski. Oferowane kursy przygotowują niemal do wszystkiego: przedszkolaki oswajają z językiem i poprzez zabawę zachęcają do nauki, pomagają poprawić oceny uczniom podstawówek, liceów i studentom, przygotowują do szkolnych testów, egzaminu ośmioklasisty, maturalnego i certyfikowanych FCE, CAE, CPE, ZD, DELE, DALF, DELF, CELI i innych. W szkole poznawać i rozwijać język może zarówno biegły w mowie nastolatek, jak i całkowicie początkujący dorosły.

Znajomość języków podnosi zawodowe kwalifikacje, pomaga w uzyskaniu lepszej pracy i awansie na wysokie stanowisko, poprawia zdolności podejmowania decyzji, rozwija umysł i uczy dystansu do rzeczywistości. Dzięki angielskiemu, hiszpańskiemu, francuskiemu i innym językom, które poznasz, możesz podróżować i porozumiewać się z ludźmi na całym świecie, zawierać znajomości i nawiązywać przyjaźnie. A także obcować z kulturą i poznawać dzieła światowej sławy w oryginale, czytać nietłumaczone książki i oglądać filmy w oryginalnych wersjach językowych. Planować karierę i realizować pasje.

Szkoła języków obcych w Warszawie – mobilnie, stacjonarnie i on-line

Dobra szkoła języków obcych w Warszawie to przede wszystkim elastyczność i dopasowanie do potrzeb kursantów. By było dostępnie i wygodnie, oferta obejmuje zarówno stacjonarne lekcje, jak i spotkania on-line, a także zajęcia w domu ucznia i w dowolnie wskazanym, umówionym miejscu. Dzięki temu kursanci nie tracą czasu na dojazdy i stanie w korkach, a zaoszczędzony czas przeznaczyć mogą na naukę. W samej tylko Warszawie umówić można się aż z 90 lektorami, niemal na dowolną godzinę i termin.

Ilustracja aktualnosci
Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywne lekcje
Zapisz się