2021-04-15

W obecnych czasach znajomość języków jest niczym szeroko otwarte drzwi do świata i kariery. Umożliwia podróże, kształcenie na światowej sławy uczelniach, świetną pracę w Polsce i za granicą, jest prognozą komfortowej przyszłości i niemal gwarantem ponadprzeciętnych zarobków. Tymczasem, jak pokazują statystyki, niemal 44 proc. Polaków zna tylko rodzimy język. Jeden na trzech z nas posługuje się językiem obcym, a tylko jeden na sto – trzema z nich.

Zjawisko jest o tyle ciekawe, że w naszym kraju języków obcych uczą się ogromne rzesze Polaków. Pod względem liczby języków obcych uczonych w szkołach jesteśmy w europejskiej czołówce. Niestety, duża liczba zajęć szkolnych nijak ma się do realnej znajomości obcej mowy wśród absolwentów. Powodem słabego poziomu nauczania jest brak umiejętności motywowania uczniów i zbyt wiele nudnych i mało twórczych zajęć. Narzekamy na zbyt duży nacisk na gramatykę, naukę pamięciową niepotrzebnych ilości słówek i gotowych scenek i dialogów. Brakuje natomiast swobodnych rozmów, nauki wymowy i akcentu.

Szkoła języków obcych w Warszawie, czyli uczyć dobrze i skutecznie

Szkoła języków obcych w Warszawie - prowadzona przez MOOSE - to miejsce, w którym nie uświadczysz nudnych szkolnych zajęć, bezmyślnego „wkuwania” materiału i nauczycieli pozbawionych empatii. W tej, jednej z najlepszych na rynku placówce, kładzie się ogromny nacisk głównie na atrakcyjność lekcji, dopasowanie wykładów do preferencji uczniów oraz świetny kontakt z lektorem. Dzięki znajomości podopiecznych, doskonałemu rozeznaniu w ich umiejętnościach językowych, indywidualnych predyspozycjach i możliwościach – nauka przebiega w świetnej, twórczej i mobilizującej do pracy atmosferze.

Obok lekcji w niewielkich grupach, szkoła oferuje zajęcia indywidualne, przygotowywane w oparciu o potrzeby kursantów, których tematyka i zakres mogą być dowolnie modyfikowane. W zależności od celu nauka obejmować może gramatykę i słownictwo, praktyczną umiejętność prowadzenia rozmowy, opanowanie zwrotów istotnych na użytek zagranicznych podróży, rozeznanie w specjalistycznych słownictwie lub języku branżowym, bądź biznesowym i nieskończenie wiele innych opcji.

MOOSE – świetna szkoła języków obcych w Warszawie

W warszawskiej szkole języków obcych poznać można większość najpopularniejszych języków świata, w tym najczęściej wybierane, jak: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, czy rosyjski. Oferowane kursy przygotowują niemal do wszystkiego: przedszkolaki oswajają z językiem i poprzez zabawę zachęcają do nauki, pomagają poprawić oceny uczniom podstawówek, liceów i studentom, przygotowują do szkolnych testów, egzaminu ośmioklasisty, maturalnego i certyfikowanych FCE, CAE, CPE, ZD, DELE, DALF, DELF, CELI i innych. W szkole poznawać i rozwijać język może zarówno biegły w mowie nastolatek, jak i całkowicie początkujący dorosły.

Znajomość języków podnosi zawodowe kwalifikacje, pomaga w uzyskaniu lepszej pracy i awansie na wysokie stanowisko, poprawia zdolności podejmowania decyzji, rozwija umysł i uczy dystansu do rzeczywistości. Dzięki angielskiemu, hiszpańskiemu, francuskiemu i innym językom, które poznasz, możesz podróżować i porozumiewać się z ludźmi na całym świecie, zawierać znajomości i nawiązywać przyjaźnie. A także obcować z kulturą i poznawać dzieła światowej sławy w oryginale, czytać nietłumaczone książki i oglądać filmy w oryginalnych wersjach językowych. Planować karierę i realizować pasje.

Szkoła języków obcych w Warszawie – mobilnie, stacjonarnie i on-line

Dobra szkoła języków obcych w Warszawie to przede wszystkim elastyczność i dopasowanie do potrzeb kursantów. By było dostępnie i wygodnie, oferta obejmuje zarówno stacjonarne lekcje, jak i spotkania on-line, a także zajęcia w domu ucznia i w dowolnie wskazanym, umówionym miejscu. Dzięki temu kursanci nie tracą czasu na dojazdy i stanie w korkach, a zaoszczędzony czas przeznaczyć mogą na naukę. W samej tylko Warszawie umówić można się aż z 90 lektorami, niemal na dowolną godzinę i termin.

Ilustracja aktualnosci
Ikona ilustrujaca bezpłatny dojazd lektora
Bezpłatny dojazd
Ikona ilustrujaca lekcje językowe w domu ucznia
Zajęcia w domu
Ikona ilustrująca efektywne metody nauczania
Efektywne lekcje
Zapisz się
Strona używa pliki cookies aby umożliwić jej prawidłowe działanie. Możesz zmienić ustawienia przeglądarki jeśli nie wyrażasz na to zgody.
Więcej informacji